miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / co vás na práci strážníka baví?
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
sagzar
Člen
# Zasláno: 7 Dub 2012 14:24
Odpovědět 

Uplně jsem nepochopil, jestli je tohle fórum zaměřeno jen na stížnosti na strážníky a strážníci se zde nevyskytují nebo jak je to. Kažopdádně pokud tu jsou strážníci, tak bych se chtěl zeptat, jaká je vaše motivace vykonávat tu práci, co vás na ní baví, co nebaví atd.

tix0575
Člen
# Zasláno: 7 Dub 2012 19:50
Odpovědět 

ať s říká kdo chce co chce, tak pokud má mít strážník profesionální přístup k službě veřejnosti, tak to musí dělat za peníze ;) Těch řečí o poslání jsem slyšel od velitelů PČR víc než dost, ale hlavně když oni měli něco udělat navíc, tak bylo po poslání :P Osobně dávám přednost dobrým pracovním podmínkám, skvělému kolektivu a možnost pomoci slušným lidem před hulváty. Jinak dělám za peníze to, co bych doma dělal zadarmo...tedy kynologii ;) Pro mne je tedy práce koníčkem... ihahááá A jako vysloužilec nemusím zas tak moc být ve stresu, jestli dostanu nějakou odměnu za vybrané pokuty, jak tu někteří naznačují.. ;)

volkswagen
Člen
# Zasláno: 9 Dub 2012 15:01
Odpovědět 

Palec nahoru za upřímnost

Lovec uniforem
Člen
# Zasláno: 11 Dub 2012 11:41 - Změnil/a: Lovec uniforem
Odpovědět 

Toto fórum je zaměřeno na stížnosti na strážníky, ale vypadá to spíše jako jejich anonymní blog.

sagzar
Člen
# Zasláno: 11 Dub 2012 16:01
Odpovědět 

tixi, děkuji za odpověď...

už nikdo jiný pracující u městské policie tu není?

HHH
Člen
# Zasláno: 1 Kvě 2012 20:35
Odpovědět 

Práce strážníka mě baví,profesně naplňuje a jak se vyjádřil kolega..pokud tuto práci můžete spojit s koníčkem,není nic lepšího. Vadí mi lidé,kteří kašlou na jakékoli zákony,kteří si pletou demokracii s anarchismem a kteří nadávají na MP nebo PČR z principu,nebo v té chvíly lepšího pocitu ze sebe sama,aniž by o jejich práci cokoli věděli. Nechodím do práce,abych sebe nebo jiné naštvával,snažím se s každým rozumně domluvit,ale vytáčí mě lidé,kteří vás pošlou do pr...,protože podle nich je projetí zákazem vjezdu prkotina a naprosto nepodstatná věc a já ho jen zdržuji. Prostě tato práce mě baví tak,jak baví profesionálního vojáka jeho práce,hasiče jeho práce atd. Každý jsme nějaký. Vadí mi,že špatný pohled na strážníky dělá pár zamindrákovaných blbců,kteří si myslí,že v uniformě jsou páni bozi,ale blbce najdeš všude. Nejvíc však tuto práci kazí naši nadřízení a tím myslím nejvyšší nadřízené. Kdyby byla MP tím,čím má být a nezvrtla se do toho co je dnes a tj.výdělečná činnost radních a pár vyvolených na nejvyšších místech,tak by si strážníků určitě více lidé vážily. Ale bohužel,tak to je a líp už bylo...a někdo to dělat musí.

usama
Člen
# Zasláno: 2 Kvě 2012 23:01
Odpovědět 

takové ty denní drobnosti

- namasírovat maséra (miluju blbečky s SPZ typu 9999 a nechám se od nich svlékat z uniformy :-)) kupodivu se to ani jednomu z nich za těch 15 let nepovedlo - jak zvláštní:-)
- občas (asi tak 2x měsíčně) si kondičně zaběhat přes ploty nebo skrz otevřené pavlače za nějakým zlodějem
- poradit, pomoct, i tu kočičku ze stromu sundat...

...a občas zachránit život (povedlo se mi to za těch 15 let už 4x přímo)

pittbull
Člen
# Zasláno: 3 Kvě 2012 13:14
Odpovědět 

Ještě jsi zapoměl napsat jak nás baví se tahat s bezdomovcema na záchytku a potom si říkat: nechytil jsem svrab? nemám vši? žloutenku? a co AIDS? A když mě svlékají z uniformy, tak je posílám do fronty. Už jich tam stojí dost :-) Taky mě na tom baví, že stejní lidi co mi nadávají, že nejsme k ničemu, protože dostali pokutu si mě potom volají, protože potřebují pomoc.

e policeman
Člen
# Zasláno: 3 Kvě 2012 16:57
Odpovědět 

pittbull
"Taky mě na tom baví, že stejní lidi co mi nadávají, že nejsme k ničemu, protože dostali pokutu si mě potom volají, protože potřebují pomoc."
Jo, to je komické.Stává se docela často.

pan_x
Člen
# Zasláno: 3 Kvě 2012 23:58
Odpovědět 

a někdo to dělat musí

Buď danou práci dělat chci nebo nechci. Tato fráze je otřepané klišé sloužící k obhajobě zaměstnání, s nímž není dotyčný jedinec zcela ztotožněn.

Pittbulle, proč tedy bezdomovce na záchytku vozíte? Vystavujete se nebezpečí nákazy, z obecní pokladny se mrhají prostředky za palivo do vozů, na záchytce vzniklé náklady bezdomovec neuhradí a jdou tak na vrub příslušného zařízení. Běžně si na bezdomovcích strážníci léčí komplexy dokazováním si své moci a pak se z nich stanou ochránci bezdomovců, které vozí vyspinkat do peřinek? Ostatně, nějak nechápu obecně činnost sestávající se ze sběru podnapilých osob a jejich svozu na záchytky, krom případů, kdy daná osoba je na záchytce umístěna k vystřízlivění, než s ní budou moci být prováděny další úkony. Mám pomalu strach jít domů z hospody, abych nebyl odchycen a odvezen na záchytku.

pittbull
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2012 01:54
Odpovědět 

Já si na bezdomovcích komplexy neléčím. Co bych s toho měl. Na záchytku se vozí jen podnapilé osoby a ne, že by jsme tam vozili bezdomovce jen tak, aby se vyspali.

pan_x
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2012 13:56
Odpovědět 

Netvrdím, že přímo vy si léčíte komplex na bezdomovcích, no vzhledem ke zkušenostem si dovolím vyslovit toto obecné tvrzení. Co byste z toho měl těžko říci, já nemám žádný komplex, který bych si musel kompenzovat na jasně slabším jedinci, tudíž neznám ten pocit, kteří ti, jež toto činí, prožívají.

Že se na záchytku vozí podnapilí lidé považuji za zřejmé a z toho jsem i vycházel při formulaci svého dotazu, kdy jsem považoval za zbytečné zdůrazňovat podnapilost bezdomovců. Žel, mýlil jsem se. Tak tedy, pittbulle, v mém prvním dotazu předchozího příspěvku doplňte před slovo "bezdomovce" slovo "podnapilé".

e policeman
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2012 18:10 - Změnil/a: e policeman
Odpovědět 

pan_x
Dovolim si podotknout,ze pojem "podnapily"je velmi subjektivni.o umisteni na zachytku rozhodne vzdy lekar.nikoli straznik nebo policista.vhodnejsi je konstatovani,ze na zachytku jsou prevazeny osoby zjevne pod vlivem alkoholu,a to do te miry,ze nekontroluji sve chovani.

tix0575
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2012 07:03
Odpovědět 

pan X: záchytka je lékařské zařízení a ne obecní šatlava. Měl by jste se zeptat lidí v nemocnici jaké to je, když tam umístí nějakého agresivního podnapilce ve 2 hod a celou noc si musí užívat jeho výstřelky. Ti by pak dali všechno za to, aby nějaká záchytka byla blíž jak 100 km a MP tam toho "pacienta" odvezla

Majk
Člen
# Zasláno: 2 Čec 2012 09:33
Odpovědět 

K obecním a městských lopaťákům, jdou lidé,kteří se neuživí rukama .Takže vstup do služeb obesních a městkých lopaťáků, je jedna z možností, jak si kde na ulici poléčit své ego.

e policeman
Člen
# Zasláno: 2 Čec 2012 11:43
Odpovědět 

Majk
Přečti si po sobě, co jsi napsal.Ty "inteligente". :-)

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 2 Srp 2012 12:41
Odpovědět 

Pro HHH : '' vytáčí mě lidé,kteří vás pošlou do pr...,protože podle nich je projetí zákazem vjezdu prkotina a naprosto nepodstatná věc a já ho jen zdržuji'' Ale ono projeti yakayu veydu JE prkotina oproti jinejm vecem, kterz bz mela MP resit a neresi.
Za uprimne poodhaleni straznikovi duse dekuji, musim rici ze vymyvani funguje skvele.

''Hele hosi, ten zakaz, vite ten novej jak smeho tam nove instalovali pred dvema dny, jo ten jak je schvalne danej za ten ker aby nebyl zas tak moc videt, no na ty spojnici dvou sidlist, kde kdyz nekdo potrebuje prejet z jednoho do druheho musi ted objet pul mesta rzsnejma krizovatkama namisto tech 100m kam se ted nesmi byt se tam roky normalne jezdilo, tak hele hosi, to je strategickej bod naseho zajmu. Nasel jsem totiz zaznam, ze na ty silnici nekdo porazil chodce! Bylo to tedy v ropce 1972, byl to cyklista kterej do ni narazil, a byl zlitej pod vobraz, ale proste rikam vam, to je nebezpecna voblast tam, a ted se tam na to zamerime. V pulce cesty je tam dalsi ker, za ten se da pekne schovat, tak nechci slyset zadny vymluhy a kazdej nejmin 30 pkud za dopoledne. Tak do prace!

Majk
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2012 14:07
Odpovědět 

I ty mě ... "inteligente". Jen tady bliješ nesmysly.

e policeman
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2012 17:31
Odpovědět 

Majk
Hlavne klid,nohy v teple at Ti nepraskne cevka :-D

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2012 18:05
Odpovědět 

Ale kluci, nejak vas ta pravda rozladila... Nebo vam snad neurcuje pan velitel kde mate chytat, a na co se zamerit? A ze to je prave tak jak jsem popsal a jde o vysi pokut, to nam nemusite vypravet... Tak vymyslet zase nejakou peknou schovku u rovny siroky silnice, laser do ruky a hybaj vybirat!

petrpetr
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2012 18:28
Odpovědět 

Peťo ty jsi ale kolovrátek, děláš to jentak pro radost nebo jsi trošku na nervičky ?

JirikSvabik
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2012 20:40
Odpovědět 

Člověk se tady solidně pobaví nad některýma příspěvkama, i proto sem chodím. Péťo Veselý jsi borec :-D číst tvé příspěvky znamená mít o zábavu postaráno :-D Víc takových jednoduchých a životem "zhrzených" lidí, kterým komplex z uniformy způsobuje vyšší krevní tlak... ;-)

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2012 13:37
Odpovědět 

No, piste si kluci co chcete, ale ja to nebyl kdo tady nedavno plakal jako zelva, jak maji jeho profesi lidi za min nez hovinko, a vas osobne za chudaky, kteri se nicim jinym, nez poslouchanim pana velitele, kde je zase dobre misto na zabukareni se a vybrani co nejvic pokud, neuzivite.

A pak neco piste o komplexech :) Ja si s kazdym takovym doposavad vzdy vytrel zadnici. Jednou jsem zaplatil, kdyz mne zmeril opicak, jak jsem jel 62 km/h v obci na 4 proudove opustene silnici v 11:00 dopoledne myslim, ale to jsem mel teplotu a nemel jsem naladu se s nim zabejvat ale uz to bude brzy 12 mesicu a budu zase cisty :)

Ted ale zacne ta prava zabava, az bude odpovednost provozovatele...

JirikSvabik
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2012 14:20
Odpovědět 

Jasan... není nad to být někde "za bukem" a tam vybírat, z toho mít mega odměny, pít si na benzínkách kafíčko, zašívat se, buzerovat lidi a ve finále ti na účet jednou měsíčně přijde 28.000kč, to není zas tak špatná prácička neeee? :-D a bude líp... jak píšeš ;-)

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2012 19:25
Odpovědět 

JirikSvabik - ja myslel ze prodejny devky berou vic... to mne prekvapuje.

petrpetr
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2012 20:23
Odpovědět 

nebo ser..., že tolik nikdy neviděláš

e policeman
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2012 21:00
Odpovědět 

PetrVesely
podle Tebe "prodejny devky" se rovna "straznik"?To je mi Te ale lito!

JirikSvabik
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2012 06:56
Odpovědět 

PV:

Je fakt, že tvoje hodnoty jsou trošku někde jinde, takže tenhle tvůj názor malého dítěte i chápu... Měj hezký den ;-)

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2012 07:46
Odpovědět 

petrpetr - ve slove vydelavat je tvrde Y strazniku :D Ale za tu praci a ostudu s tim spojenou je 28 000 malo. Musi byt pro chlapa velkapotupa kdyz mu rano velitel rekne kolik musi vybrat a kam se ma jit zabukarit s laserem kdyz dotycny vi, kolik jine daleko zavaznejsi kriminality ve meste / obci je.

e policeman - dobra reknu to jinak, po vylevu JirikSvabik , kde se chlubi pohodovou pracickou, kdy zabuzeraci lidi bere pro nej nadhernou sumicku bych ho chctel upozornit, ze jsem slysel, ze jsou povolani, kde za podobne sebezapreni na par chvil se bere jeste daleko vic... Mozna by do toho sel, kdyz uz mu nevadi to nesmyslne buderovani lidi.

JirikSvabik
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2012 11:41
Odpovědět 

Petře Veselý...

opravuješ tady ostatním nedostatky ve slovech a sám nedokážeš splodit větu bez chyby, trošku se zamysli nad sebou samým. Víš co znamená slovo "ironie"??? Vem slovník cizích slov a pak piš taková h*vna. Chápu, že nejvíc "buderovaný" jsi ty a ani se nedivím... život je pes, komplexy též. Srovnej se, Péťo... ;-)

. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je čtyři mínus tři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás forum script miniBB™ © 2001-2018, Strážníci