miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / co vás na práci strážníka baví?
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
petrpetr
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2012 18:06
Odpovědět 

To víš já sem jen obyčejnej řidič tak všechna ta y i neznám

PV no ono v dnešní době je každý rád za vydělanou korunu a měz 28 čistého no nezlob se ale to má malo kdo a že se nadře. Kdežto MP jen zabukaří a máto doma. To musí být takových PV nasraných, že zrovna jeho tam nevzali.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 1 Říj 2012 11:22
Odpovědět 

JirikSvabik - jo tak to byla ironie?...

petrpetr neumel bych hlidat parkoviste a rozdavat boticky kdyz bych vedel, ze ve meste radi banda kapsaru, vykradacu aut, sprejeru, podvodniku... Neumel bych merir laserem 62/km/h v obci, kdyz bych vedel, ze je na okrese misto, kde se narozdil od toho kde jsem nucen merit stavaji skutecne dopravni tragedie a zavazne prestupky proti predpisum. Ne, skutecne bych to neumel. Proto jsem nikdy o kariere straznika neuvazoval.

petrpetr
Člen
# Zasláno: 1 Říj 2012 20:22
Odpovědět 

peťo díval jsi se na TN to ti byly ale dvě pěkné nehody a obě na široké silnici a nikde ani živáčka, jen tam jel nějakej tobě podobnej, který měl stejný názor jako ty a ejhle jen sem tam někdo zemřel na přechodu

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2012 06:57
Odpovědět 

petrpetr - nejak si hocho protirecis, tak byly to nehody na rovnem prehleden useku, s vice pruhy a nebo to byla komunikace s prechody kde tvrdim ze jezdim nekdy mene nez povolenych 50 protoze 50 je moc?

Nedelej ze sebe hlupaka...

petrpetr
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2012 07:53
Odpovědět 

PV no hlupaka tady děláš jen ty, jedna ta nehoda byla na rovném přehledném useku, jen tam byl přechod. Úplně stejná situace jako tady dával někdo foto tuším z RpR a ty jsi ji odsoudil. Tak kdo dělá hlupáka ?

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2012 21:52
Odpovědět 

PV no hlupaka tady děláš jen ty, jedna ta nehoda byla na rovném přehledném useku, jen tam byl přechod. - je tam prechod, proto to neni ta situace kde rikam, ze bych jel klidne vic ale prave ta druha, kde rikam, ze bych jel pomaleji.

petrpetr
Člen
# Zasláno: 3 Říj 2012 00:17
Odpovědět 

Úplně stejná situace jako tady dával někdo foto tuším z RpR a ty jsi ji odsoudil. Tak kdo dělá hlupáka ?

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 3 Říj 2012 09:46
Odpovědět 

petrpetr - pak by asi stalo za posouzeni jak vypadala situace v obou pripadech. na ty fotky z RpR se muzem podivat. Vim ze jsem psal ze namisto mereni bych si radeji predstavoval aby straznik zajistil odstraneni keru prez ktere nebylo na lidi prechazejici nebo cekajici na prejiti videt...

e policeman
Člen
# Zasláno: 3 Říj 2012 22:37
Odpovědět 

PetrVesely
Psal jsem,ze nektere fota jsou starsiho data.aktualni situace je jina.Bylo to jen ilustracni.Prijed do RpR a rad Ti ukazu kde se meriva(nikoli meri-chapes rozdil?)Hezky den a spanemBohem

rybizl
Člen
# Zasláno: 16 Led 2013 17:15
Odpovědět 

Nehádejte se a poraďte mi, kde berou u MP 28000.

Bren
Člen
# Zasláno: 2 Bře 2013 09:06
Odpovědět 

Na práci poldy mě bavilo to, že se člověk musel pořád učit, že mohl pomáhat lidem. Ani jedno ani druhé ovšem nadřízení nepovažovali za nějaký klad. U PČR chtěli jedinou věc a to čárky, čárky a zase čárky.

Práce u policie nebyla nikdy pohodová, Ze šichty jsem lezl po čtyřech a doma nebyla se mnou dvě hodiny řeč. Jako řemeslník jsem nikdy tak z práce posledních sedm roků unavený nebyl. To předesílám, že od vojny třikrát týdně posiluju, hrával jsem fotbal, jezdím na kole systém co největší kopce, do práce celý rok bez ohledu na počsí 15 km tam a 15 km zpátky na kole.

K policii jsem nešel dělat dvě věci: někoho buzerovat a poslouchat darebáky. Bohužel, obojí jsem dělat musel. Zbytečně stavěným řidičům jsem se ovšem hned na začátku jasně buzerační kontroly omluvil a nadřízeným jsem dělal všechno možné napříčky. Dvacet roků jsem se snažil něco změnit, aby se nedělaly čárky, ale aby se naše ovečky chránily. Marně. Ničeho jsem nedosáhnul. Prostě jsem dvacet let života pracovně prodrbal.

Vedení vadilo, i když jsem lidem někde řekl nebo napsal, že jsme "jejich" policisté v souvislosti s tím, že jsem je informoval o dění v rajónu atd. Ta firma je úplně hotová. My jsme s tou mafií, co tomu velí, aktivně bojovali, nakonec nás zkušené psy co jsme nezobali těmhle lumpům z rukou další velelump Langer hromadně vyházel jako neperspektivní.

tix0575
Člen
# Zasláno: 3 Bře 2013 11:05
Odpovědět 

Íčko přeci jenom vytáhlo generační špunt :D Že tím vypustil celý rybník, to mu jaksi "nedošlo". Nebo lépe řečeno, byl to mistrovský tah jak paralyzovat policii a dát drbanům náskok. U PČR se taky jaksi nepočítá s prevencí, ale látají se až následné díry. Loni jsme např žádali o grant na kamerový systém, k čemuž se musí vyjadřovat PČR. Naše zpráva uváděla, že to pomůže veřejnému pořádku a odhalování skryté kriminalitě, protože lidi už to ani nehlásí, načež PČR napsala, že kriminalita se snižuje a naši žádost nepodporují. Když to na MV četli (vše bylo předjednáno a bývali by souhlasili) tak nevěřili svým očím, ale museli žádost zamítnout protože nesplňovala podmínku souhlasu policie Manžeři pak dostali šampon od starosty, od hejtmana a z kraje a museli letos napsat lepší elaborát. Neměli mě rádi v uniformě pčr, nemají mě rádi ani jako MP :D

Bren
Člen
# Zasláno: 3 Bře 2013 18:02
Odpovědět 

Tady aspoň vidíme, jaká jsou to opravdu hovada. Se mi líbí, jak si všichni vyskakují na nás, co jsme dělali dole v terénu. Odcházeli jsme do služby s představama šéfů po brutální hádce, od těchhle blbů, co si nevidí na špičku nosu, jsme to slízli za managery s trojnásobným platem a všecko vyřízeno. Ti ohvězdičkovaní šmejdi se jen smějí, jak je tento národ debilní a jak se mají krásně. Typický český chytrolínek sice ví, že se schody zametají shora, ale v okamžiku, když je problém, otevřít hubu si umí akorát na toho dole. Jako by to pravil na lampárně.

duchodce
Člen
# Zasláno: 12 Lis 2013 12:31
Odpovědět 

Přeji hezký podzimní den. Budu se držet tématu. Také jsem chtěl být policistou nebo strážníkem jako každý normální muž. Ten kdo tvrdí, že nechtěl tak lže. Nemohl jsem se dívat na to, jak anarchie u nás jen kvete, jak jsou všichni arogantní, nedodržují zákony a když jsem šel večer na procházku do města tak jsem se probral v nemocnici se zlomeným nosem. Proto jsem chtěl také pomáhat a chránit, ale jako většina z nás jsem neudělal psychotesty. Mám je rád už méně a vadí mi, když někde odpočívají, nebo mají hlad. Hned je fotím a hlásím to. Mimochodem nevíte co je to ten denunciant? Tak mě nazývají přátelé z ciziny ,,český denunciant" Prý Češi byli denuncianti za protektorátu, za totality a teď je to ještě horší.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 18 Lis 2013 20:31
Odpovědět 

duchodce - "Také jsem chtěl být policistou nebo strážníkem jako každý normální muž. " :D :D :D :D :D :D :D :D

To si delas prdel? pry jako každý normální muž. :D

duchodce
Člen
# Zasláno: 19 Lis 2013 16:07
Odpovědět 

Přeji pěkný den pane Petře veselý. My si tykáme? Mohu se zeptat? Vy jste neudělal testy? Asi ne. Podle toho se také chováte. Jsem již starý člověk, tak mě neurážejte. Děkuji

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 20 Lis 2013 11:08 - Změnil/a: PetrVesely
Odpovědět 

Přeji pěkný den pane důchodce. Ano, na netu si všichni tykáme. O tom jste nikdy neslysel?

Zeptat se muzete. Testy jsem udelal v zivote uspesne ledasjake, ale na fizla jsem je nedelal, protoze bych fizlem byt nechtel...

A urazky? Kdyz napisete "policistou nebo strážníkem ze chtěl být každý normální muž. Ten kdo tvrdí, že nechtěl tak lže. " Tak to beru zase ja jako urazku, jsem normalni a NELZU, fizl jsem byt nikdy nechtel.

Lidi hodnotim podle jejich nazoru a ne veku, byt k seniorum mam uctu, ale moje babicka by vas klidne poslala do p.... :D kdyz by jste se zacal ohanet vekem.

duchodce
Člen
# Zasláno: 20 Lis 2013 13:07
Odpovědět 

Jasně máš pravdu. Někdo tu práci dělat nechce, ale můžeš mi vysvětlit proč jsi na ně tak až moc alergický? Vím že jsou mezi nima arogantní kreténi, ale jsou tam i rozumní, kteří nedávají jenom pokuty, ale i pomáhají lidem a je jim proti srsti trestat řidiče, kteří se touto profesí živí a občas ten přestupek udělat musí. Jsou tam i takoví, kteří pomáhají zraněným, sbírají opilé ať neumrznou, řeší domácí násilí, týrání dětí, násilí. Proč je házíš všechny do jednoho pytle? Dostal jsi někdy pokutu a teď to nemůžeš strávit? Ty jsi takový ten český práskač, že? Denunciant

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 20 Lis 2013 15:07
Odpovědět 

duchodce - pokud by jsi nenapsal takovou kravinu: "policistou nebo strážníkem ze chtěl být každý normální muž. Ten kdo tvrdí, že nechtěl tak lže. " tak bych si te ani nevsiml.

"Ty jsi takový ten český práskač, že? " - to asi slychas od sveho okoli, nebo v zamestnani vid... nebo jsi skutecne nemocny viz tve vyjadreni v tomto smeru 12 Lis 2013 12:31

duchodce
Člen
# Zasláno: 20 Lis 2013 16:38
Odpovědět 

Ano jsem skutečně nemocný a už dávno nepracuji. Omlouvám se za své názory.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 20 Lis 2013 20:52
Odpovědět 

duchodce - nemusis se omlouvat, ale lidi bezduvodne nenapadej ze sou praskaci, nebo netvrd ze kazdy kdo rika ze nechtel byt policajt tak lze... Mej se fajn a at se to dari.

<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je nula krát tři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás simple bulletin board miniBB™ © 2001-2018, Strážníci