miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / obtěžování,kdo mi teda má pomoct?
Autor Zpráva
Lucie M
Člen
# Zasláno: 5 Čen 2012 19:57 - Změnil/a: Lucie M
Odpovědět 

V srpnu 2011 jsem se zastala ex přítele sousedky(brávali pervitin ona 7let,nyní asi občasně a denně kouří marihuanu),od té doby mi bušila na dveře s vulgárními výrazy,neustále mě slovně napadá ,zničila mi schránku,dveře,napsala nějaký výhružný sms-odstěhovala jsem se ted jezdila k nám před dům(nedaleko bydlí její otec),když jsem byla na zahradě házela kameny a sprostě mi nadávala,nebo nějak urážela, trvalo to přes měsíc,jednou jí můj přítel řekl,aby si přeparkovala začla sprostě křičet at ji necháme na pokoji,o pár dnů později nás ohrožovala autem,to už jsme nevydrželi a udali to na policii,tam mávnou rukou ,protože nemáme důkazy,a předali dopravní přestupek ke komisi,kde slečna řekla,že my jí napadáme!!Ted ještě možná budeme muset zaplatit komisi,protože vše popřela a prý že jí sice znají,ale důkazy nemají.Nejhorší na tom je,že slečna brala 7let pervitin a nejsem první komu tohle dělá,dřív jsme byli za dobré a myslím,že není psychicky zdravá,už tehdy tvrdila,že ji někdo pozoruje ze sousedů,nebo že ji zničil kolo apod.Ted tvrdí,že ji napadáme my,že ji sleduji,že jí kopeme do dveří ničíme auto,pak na nás posílá různé existence nebo svého otce apod.
nikdy jsem jí nic neřekla,já z ní mám hrůzu,čeho může být schopná(čekávala na mě s paralyzérem) a vyhýbám se už jen pohledu na ní.
Kam až to má zajít aby ji někdo posoudil z psychiatrického hlediska,kolik toho musim mít v ruce,aby to bral někdo jako trestný čin.Co s takovým člověkem?Právník doporučil ,aby jí ''domluvila'' cizí osoba.

beachboy
Člen
# Zasláno: 6 Čen 2012 16:47
Odpovědět 

No jo, co s fretkou - echt, fetkou ......
Koupit za pár stovek minikameru a natočit si skrytě její výstupy a napadání (je-li na to dopředu čas) a sehnat pár svědků jejího jednání při kterém vás napadá (jak slovně nadávkami tak případně i jinak) a sepsat přestupek pro občanské soužití na městký úřad a dfoložit důkazy - (policie je na prd, stejně vás odkážou na přestupkový orgán, se sepisováním a případným postoupením věci se v dnešních počtech a nadšení v pčr asi nepočítá). A koupit pořádný pepřový sprej.

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je pět plus tři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás light forum script miniBB™ © 2001-2018, Strážníci