miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / Díky
Autor Zpráva
cudla
Člen
# Zasláno: 9 Lis 2012 18:58 - Změnil/a: cudla
Odpovědět 

Dobrý den. Chci poděkovat vašim stránkám za rady, které mi pomohli vyhnout se pokutě od Městské policie v Praze. Před rokem jsem jel na 50ce 81km/h. Vždy tak nejezdím, ale bylo prázdno tak jsem na to prostě šlápnul,je to dvouproudá silnice a uprostřed komunikace jezdí tramvaje(u krematoria v Motole). Změřili mě, já jim podepsal nějakej cár papíru a čekal na dopis z magistrátu. Dopis přišel po 3 měsících s pokutou 3500 . Podal jsem proti rozhodnutí Odpor a čekal další měsíc na pozvání k ústnímu jednání. Pozvali si mě 10!!dní před promlčením přestupku. Zašel jsem k obvoďákovi s kašlem a dostal neschopenku, ihned jsem informoval metodika správního řízení(p.Shrbený) o nemoci. Přestupek je dnes promlčený a já s plným bodovým kontem. Důležitá věc je vybírat poštu a odpovídat a protahovat. díky za tip.

e policeman
Člen
# Zasláno: 9 Lis 2012 20:49
Odpovědět 

cudla
Ano.Tomuhle rikam ojebat!Jen tak dal.
A at si o mne mysli kdokoli co chce.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 9 Lis 2012 21:41
Odpovědět 

Cituji tu vás osobně: "To Te musi dost sr@t,ze..?;-)"

Hra, set.

Díky

cudla
Člen
# Zasláno: 9 Lis 2012 23:44 - Změnil/a: cudla
Odpovědět 

Srandovní bylo, když ve 2. dopise, kde jsem byl předvolán k ústnímu jednání mi metodik správního řízeni zaslal dopis, kde se psalo, že jsem jel v Motole v ulici Plzeňská po !!dálnici!! kde je omezená rychlost na 90km/h a já jel 81km/h asi to někam pro pobavení zašlu. No jestli je Plzeňská ulice na Praze 5 u krematoria dálnice tak to pak joooo :-)

e policeman
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2012 20:01
Odpovědět 

volkswagen
Ani ne.Vím, že to takhle dost často prochází.Ale na druhé straně, na každého jednou dojde.Takže opět smile... ;-)

volkswagen
Člen
# Zasláno: 11 Lis 2012 17:32
Odpovědět 

Kovboj, který jede po městě dost přes kilo, zaviní nehodu, zabije kolegu, druhého a sebe zmrzačí je "kluci jeli moc rychle".
Pan Cudla, který formálně zavinil přestupek u kterého se nikomu nic nestalo je ojebávač a vrátí se mu to.
To mě baví.

e policeman
Člen
# Zasláno: 11 Lis 2012 20:51
Odpovědět 

volkswagen
Uprimne Vam preji,abyste NIKDY nepotrebovali pomoc odMP.mnohdy jsme na miste drive nez PCR,HZS nebo ZZS...lidi,uvazujte mozkem.to je ta vec v lebce!!

volkswagen
Člen
# Zasláno: 12 Lis 2012 06:30
Odpovědět 

Jak to s tím souvisí? Jeden jede rychleji, nic se nestane, je ojebávač a jednou na něho dojde (ta pomstychtivost je sladká). Druhý způsobí neštěstí, které zasáhne minimálně tři rodiny, po zbytek života zůstane na vozíku a tím pádem jako kámen na krku pro svou rodinu i pro zbytek společnosti a je to tragédie. Navíc v tomto případě nejen, že někde nebyl dřív než PČR, HZS nebo ZZS, ale navíc je všechny na pěkně dlouhou dobu zaměstnal. Aby to emotivnější, mohl bych ještě dodat, že třeba v tu chvíli mohla hořet mateřská školka a hasiči nemohli přijet, protože vystříhávali kovboje z vraku.

e policeman
Člen
# Zasláno: 12 Lis 2012 13:33
Odpovědět 

volkswagen
A vcem je rozpor toho co jsem napsal vyse s tim,ze by lide obecne(ano i straznici)meli pouzivat mozek?Nijak nezpochybnuji,ze ta havarka se nemela stat.A tim,ze se stala,mohlo za jistych okolnosti byt ovlivneno cokoli....Ale nejsem vedma.Vy ano...?

volkswagen
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2012 18:58
Odpovědět 

Rozpor je v tom, že jednomu přejete zlé, ačkoliv nic neprovedl a nikomu neublížil a druhého, který zabil a zmrzačil litujete. Zjevně neměříte všem stejným metrem. Což mě, navzdory zkušenostem z toho webu, stále překvapuje.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2012 20:21
Odpovědět 

"Kovboj, který jede po městě dost přes kilo, zaviní nehodu, zabije kolegu, druhého a sebe zmrzačí je "kluci jeli moc rychle". Pan Cudla, který formálně zavinil přestupek u kterého se nikomu nic nestalo je ojebávač a vrátí se mu to." - PRESNE....

miluna
Člen
# Zasláno: 16 Lis 2012 01:08
Odpovědět 

jenže to je právě to, MY jsme ti správní a tudíž můžem a VY to budete dodržovat! Jinak bububu

e policeman
Člen
# Zasláno: 16 Lis 2012 05:07
Odpovědět 

volkswagen
Já napsal "na každého jednou dojde".Takže o jakém metru mluvíte?

e policeman
Člen
# Zasláno: 16 Lis 2012 05:08
Odpovědět 

PetrVesely
miluna
Takže i pro Vás.Do kategorie "každý" spadáte Vy i já.Camozřejmě i CUDLA...

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 16 Lis 2012 12:20
Odpovědět 

Je jasne proc se straznikum nezda to jak tady pise e policeman "ojebavani" on je pak jebe zase pan reditel. Pak by to ale bylo od strazniku ferove priznat a nehrat si tady na hrdiny ze.

Brno – Dávat několikasetkorunové pokuty i za banální přestupky a neřešit je domluvou. To po nás chce vedení v čele s ředitelem Jaroslavem Přikrylem. Brněnskému deníku Rovnost to řekli někteří brněnští strážníci. Podle nich jejich ředitel zavedl po svém loňském nástupu do funkce řadu nesmyslných nařízení.

http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/brnensti-st raznici-vedeni-nas-nuti-davat-vyssi-pokuty-2012110 5.html

volkswagen
Člen
# Zasláno: 16 Lis 2012 13:39
Odpovědět 

No v tom případě nechápu ten zarmoucený tón v komentáři o mrtvém kovboji, neslušelo se spíš napsat: a došlo na něj?

e policeman
Člen
# Zasláno: 16 Lis 2012 17:49
Odpovědět 

PetrVeselyvolkswagen
Vy jste opravdu v jistem smyslu omezeni.Sorry."Zarmouceny ton" je zcela na miste,dojde-li k usmrceni nemyslite?Straznik,ktery ridil,pozapomnel byt obezretny a pouzit mozek napno.Tedy"doslo na nej"...Nechapete jak to myslim?Ne a proc taky.Proste jste,jak jsem jiz psal,omezeni.Hezky vikend.

e policeman
Člen
# Zasláno: 16 Lis 2012 17:50
Odpovědět 

PetrVesely
A Brno si strc za klobouk.Co ja s nim?Mozna podobny mundur.Nic vic.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 16 Lis 2012 20:04
Odpovědět 

Jo pozapoměl. Hm

e policeman
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2012 07:09
Odpovědět 

volkswagen
Stëjně jako motorkář, jinak pohodový, nekonfliktní týpek, pozamopene.A pak bum!Z osobní zkušenosti, kamarád.A nevjel mu do cesty plechovkář.Už toho nechte.To bychom mohli točit dokolečka...

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2012 11:00
Odpovědět 

e policeman - mundur i manyry jsou vsude stejny...

A to "pozapomel" na to si vzpomen az budes nekomu davat pokuty za + par km/h ...

volkswagen
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2012 12:05
Odpovědět 

150 v obci je pozapoměl? To si fakt až tak nevidíte do úst?
Na jedné straně obhajujete postihování naprostých banalit a druhé tu odbudete slovem pozapoměl?

Nechám toho, až já uznám za vhodné, nebo mě přesvědčíte něčím jiným, než emovýlevy, že jste rychlejší než hasiči, záchranka a PČR dohromady.

Emo o motorkářích si taky můžete nechat od cesty. To že jezdím na motorce ještě neznamená, že budu truchlit nad každým jelitem, co se rozmázne o patník.

e policeman
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2012 13:58
Odpovědět 

PetrVesely
volkswagen
Oběma přeji vše dobré.Na silnicích i mimo ně..
..a úsměvem končím :-) neb mračit se na Vás nebudu.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 18 Lis 2012 09:52
Odpovědět 

e policeman - chapu, kdyz nekdo jede 63 tak ohrozuje, ale strelci jemi 160 km/h zachranovat takze to je uplneneco jineho ze?

Nemusis ironicky nikomu prat na silnici vse dobre, zacnete se chovat normalne, postihujte zavazne veci a nebudete lidem pro smich a nebudiu vas mit za botickare a honice premii, jako kolegove v Brne.

e policeman
Člen
# Zasláno: 18 Lis 2012 20:42
Odpovědět 

PetrVesely
Nemyslim to ironicky.Jako clovek nepreju nikomu nic zleho(vyjma unoscu,nasilniku,prznicu a jinych smejdu).Vam preji vse dobre na silnicich i mimo ne,ackoli se v mnohem neshodnem.Zadna ironie.Za 20 let(10 stat,10 MP)jsem lecos zazil.A placani cehokoli na bezvyznamnem webu mne nijak nema sanci ovlivnit.Hezky den!
A tento web je rozhodne velmi bezvyznamny,ze ? :-)

BTW...vzdy se snazim chovat normalne.A Vy,jelikoz jste mne nepotkal tezko muzete dokazat opak.A jestli jinde se MP chova jinak...za to,sorry,nemuzu...

volkswagen
Člen
# Zasláno: 18 Lis 2012 21:00
Odpovědět 

Neříkal jste, že končíte?

e policeman
Člen
# Zasláno: 20 Lis 2012 19:54
Odpovědět 

volkswagen
Mozna,a co?A nevykej mi.Kazdopadne je moje vec jestli budu tady nebo onde psat...Jedine cenzura(a ta tu je) mi to zatrhne.To Ti tak vadim?Narozdil od Tebe,motorkari,mam jisty nadhled.A ani si to nepripoustis.....Tvoje vec.Mej se!

volkswagen
Člen
# Zasláno: 22 Lis 2012 15:21
Odpovědět 

No jen se tak ptám. Komu budu tykat a komu vykat si, s dovolením, rozhodnu sám. Nevím, zdali jsem se tu kdy pokoušel někomu něco zakazovat. Větu "už toho nechte" jsem rozhodně nenapsal já. Nevadíte mi ani tak vy, jako zabedněnost, se kterou zastáváte pro mě pochybná stanoviska a nechcete o nich diskutovat racionálně. Kritika nedostatku nadhledu od někoho, kdo tu tvrdí, že 150 v obci je "pozapomněl" mi přijde, velmi mírně řečeno, úsměvná.

e policeman
Člen
# Zasláno: 22 Lis 2012 18:24
Odpovědět 

volkswagen
Nápodobně jako mně přijde úsměvný postoj Váš... Hezký den.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 24 Lis 2012 13:09
Odpovědět 

e policeman - narozdil od vas vsak volkswagen uvadi duvody proc, 150 ve meste, kde jindy byvirate za 65+ neni pozapomenuti

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je čtyři krát jedna?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás community script miniBB™ © 2001-2018, Strážníci