miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / qqq
Autor Zpráva
Majkl
# Zasláno: 15 Čen 2007 18:16
Odpovědět 


Chci vyjádřit hluboké uznání panu qqq za spoustu velmi zajimavých a erudovaných příspěvků a zároveň za to, že má tu trpělivost reagovat na poznámky svědčící o tom, že jejich autor vůbec nechápe význam řady cizích slov v jeho příspěvcích, natož jejich pointu....

A pointa mého příspěvku - čtěte velice pozorně příspěvky pana qqq. Jde sice na můj vkus až příliš do teorie v oblasti práva, ale jedná se naprosto jednoznačně o nejodborněji podložené názory na tomto už poněkud nešťastném fóru.

Petr PP
Člen
# Zasláno: 15 Čen 2007 19:04
Odpovědět 


Přesně tak !!!! Já jenom doufám, že se QQQ nenechá odradit něketrými individui tady.A pokud by se nechal, rád bych na něj získal mailový kontakt. A taky bych se vlastně vůbec nedivil ...

qqq
Člen
# Zasláno: 18 Čen 2007 12:59
Odpovědět 


Normálně, to už si zaslouží trochu zamyšlení, protože aby na někoho zakládali jeho osobní fŕum a ještě v sekci pravidla, tak to je větší uznání než řada medailí.

Děkuji všem co mi fandíte a děkuji i mému kolegovi a druhu ve zbrani, kterému již administrátor smazal některé příspěvky i když se absolutně ničím neprovinili proti stanoveným pravidlům zdejších fór - mi to trochu připomíná jisté doby minulé, kterých bylo trochu více, a to již od porážky na Bílé hoře.

A mimochodem administrátor mne zde obvinil, že něco píši pouze na základě jakésy MAC adresy, to je naprosto shodné, jako když strážník by někoho obviňoval z přestupku na základě SPZ jeho vozidla, takže vlastně zde panuje naprostá shoda přístupu:-))) Nic nového pod sluncem, že... Jinak se v tomto odvolávám na osobu blízkou dle občanského zákona a mezinárodní úmluvy o lidských právech, kterou je ČR vázána. NEBYL JSEM TO JÁ A NEBYL A NEBYL a dokažte mi opak:-)

Mischance
Člen
# Zasláno: 18 Čen 2007 13:40
Odpovědět 


to qqq

No vždyť si to taky zasloužíš. ;-)

A vzhledem k tomu,že Tě znám i z jiného fóra,tak vím,jsi člověk na svém místě. Klobouk dolů.

Admin
Administrátor
# Zasláno: 18 Čen 2007 15:12
Odpovědět 


qqq: obvinil? Možná byste měl opravdu navštívit odbornou pomoc. Vy si nás neplatíme, naopak bohužel ano.

Dokazovat zde nic není třeba, je to pouze na naší libovůli, jak dlouho zde ještě budete mít umožněno psát.

Mischance
Člen
# Zasláno: 18 Čen 2007 15:58
Odpovědět 


to Admin

U té vaší poslední věty,jako bych cítil slabočký nádech nějakého komplexíku. Což je divné. Myslel jsem,že zakomplexovaní jsou pouze strážníci ;-)

Admin
Administrátor
# Zasláno: 18 Čen 2007 16:48
Odpovědět 


Mischance: pouze dotyčného seznamujeme s tím, že si zde nemůže cokoliv vynutit a jediné na co má právo je sem nechodit.

qqq
Člen
# Zasláno: 18 Čen 2007 20:32
Odpovědět 


Oooo tak jsem byl adminem "přehozen" ze sekce pravidla do sekce offtopic. To mi připomíná "uklízení politicky či jinak nepohodlných" na méně přístupná místa.

O to více mne to těší:-)))


Vážený Administrátore, máte sice pravdu, sám jsem Vám psal o skutečnosti, že jste vládce nad tímto fórem, ovšem s ohledem na Vaše výroky a mazání Vám nepohodlných příspěvků, které "zabodlo ostří" hodně hluboko do Vašeho ega, pomalu a jistě odsuzuje tento server do pozice Supernovy - buch..... a mračno plynu.

Takže hodně štěstí a strážníkům doporučuji totéž .

Petr PP
Člen
# Zasláno: 18 Čen 2007 21:43
Odpovědět 


Ano, je pravda, že jsem to mazání příspěvků také zaregistroval. No co dodat ... zřejmě ne všechno je tak demokratické, jak se chce na první pohled tvářit ... zdá se, že totalita je skutečně ještě stále v některých z nás ...

pepek
Člen
# Zasláno: 18 Čen 2007 21:52 - Změnil/a: pepek
Odpovědět 


Tady někdo zjevně nechápe principy demokracie a její možnosti uplatňování. Je to problém hodně lidí a nevěřím, že se to podaří vyřešit během jedné generace. Zvláště se divím, že principy demokracie nechápou někteří postpuberťáci, kteří se snaží přispívat na toto forum.

Jsem rád, že můj odkaz na jeden web pomohl k úpravě pravidel.

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je šest děleno dva?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj
 

Pohání nás community script miniBB™ © 2001-2020, Strážníci