miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / Hrdina
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Autor Zpráva
PetrVesely
Člen
# Zasláno: 4 Čen 2013 19:42
Odpovědět 

petrpetr tix0575 e policeman - kluci, ja vim, proste koukat se kamerama na to jak nekoho masakrujou je OK, a jit s kuzi na trh, to hele "Nevidels Karvinou jak řešili když strážník střílel na ozbrojeného pachatele. " .

je videt ze jste na spravnym miste tedy krome petrpetr ten je priposranej nekde jinde.

Je jasny, ze jste pouze na to vypisovani pokut a zabukareni se s radarem a je z vas hosi na bliti. U parkovani to jste velky machri ale kdyz banda cikanu mlati do bezvedomi dva lidi tak: "Ja bych ven mezi tu sebranku zrejme take nesel"

Reknete mi urpimne, jak si tohle zduvodnite kdyz se rano kouknete do zrcadla? Nezvracite? Bejt vama, stydel bych se pred vlastnima detma.

petrpetr
Člen
# Zasláno: 5 Čen 2013 14:17
Odpovědět 

PVnevíš o čem mluvíš je mi tě .....

e policeman
Člen
# Zasláno: 5 Čen 2013 14:31
Odpovědět 

Viděl jste někdo někdy např.hasiče, jak srdnatě vbíhá do hořícího domu, sám, bez zajištění, bez rozmyslu?Prostě srdnatě bez bázně a hany "hurá, já všechny zachráním"?Já tedy ne.Pokud někdo nechápe, že jsou to dvě skoro totožné věci...
Tak je, mírně řečeno, nechápavý.
Hezký den.
P.S. A při pohledu do zrcadla ani jindy mi na zvracení opravdu není.A moje dvě děti(13 a 15 let)vědí co dělám a ne, nestydím se před nimi.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 5 Čen 2013 15:48
Odpovědět 

e policeman - delam pro IZS skoro 20 let, tak tady na mne netahej hasice.

Ano, najde se predstav si i nekdo, kdo bez zajisteni jde zachranit lidsky zivot, a nekdy nejde ani o vycvicene jedince ale o laiky, kteri ale maji neco, co posera co umi jen rozdavat pokuty a za parkovani nebo rychlost nema...

Chapu, ze si to nedovedes predstavit.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 5 Čen 2013 21:36
Odpovědět 

Dnešní debata v Duchcově:

Občas ale byla debata i smysluplná. Třeba když se lidé ptali, jak je možné, že šestnáctiletý útočník byl opilý.

"Mně dá městská policie pokutu za to, že mi běhá pes. Ale kontrolujete vůbec pití alkoholu?" ptal se jeden z místních.

"Přece nečekáte, že to budeme kontrolovat každý den," pokusil se o smír velitel strážníků Josef Hulín.

"No to teda čekáme," rozohnili se přítomní.

Asi tak :-)

tix0575
Člen
# Zasláno: 5 Čen 2013 22:46 - Změnil/a: tix0575
Odpovědět 

VW a podle jakého zákona by to MP měla kontrolovat?? Pití nezletilci není trestné, postižitelný je prodej, podání, nebo umožnění. Souhlasím s tím, že by se jim mělo šlapat na paty, ale proč dosud neudělali pro to jednoduchou věc a nenapsali do zákona: Kdo požije alkohol ve věku nižším 18 let dopustí se přestupku ... Prostě dokud ten šmejd se nebude dopouštět přestupku, tak je na to MP krátká!!

PV: já zas znám hasiče, kteří zakládají požáry aby byli první u ohně a za hrdiny. Neznám ale ani jednoho operačního, který by vzal hasičák a běžel ven

Policista musí konat jen to, co mu zákon dovoluje, civilista může dělat vše, co není zákonem zakázáno ... to je ten drobný rozdíl.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 6 Čen 2013 22:59
Odpovědět 

tix0575 - ale proč dosud neudělali pro to jednoduchou věc a nenapsali do zákona: Kdo požije alkohol ve věku nižším 18 let dopustí se přestupku ...
-----------------------------

To by mel pan velitel radost, takovych pokut! Verim ze pak by jste to kontrolovali denne! Ale takhle, kontolovat zda se neprovada to je moc slozity, nejisty vysledek, moc prace...

Jak jste citelni.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 6 Čen 2013 23:01
Odpovědět 

tix0575 - chapu, ze si to musis, stejne jako spoustu jineho, sam pres sebou oduvodnit a omluvit, aby jsi se mohl alespon podivat do zrcadla, mozna tomu uz i za ty roky veris, ale to porad neznamena, ze to je pravda. Bez se zeptat lidi ven, co cekaji od straznika. Zda to kdyz vidi presilu cikanu masakrovat lidi, ze zasahne, nehlede na to ze muze sam jednu dostat, nebo pokutovani za spatne parkovani.

e policeman
Člen
# Zasláno: 7 Čen 2013 01:37
Odpovědět 

PetrVesely
Mel byste se jit lecit,a to urychlene.Vy jeden"delam pro IZS skoro 20 let".

tix0575
Člen
# Zasláno: 7 Čen 2013 07:06
Odpovědět 

PV: mně by ke štěstí stačilo, kdyby mládež nechlastala a když už něco s alkoholem polknou, tak aby nedělala bordel. Zakázané věci přitahují, takže je idealistické si myslet, že se tomu dá úplně zabránit. Má to mít však své meze a když jsou překročeny, tak má přijít trest. Když se zahledíš do zákona, tak nikdo nekontroluje opilce deně ani dnes a mohl by, že ;)
Jak si představuješ takovou kontrolu prodeje alkoholu? Stojíš v samošce u pokladny a koukáš kdo si co kupuje?? :D Sice to není moc práce, ale výsledek je jistý ... nikdo si nic takového nekoupí :P

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 7 Čen 2013 22:01
Odpovědět 

e policeman - takoveto vykriky bez jasnych argumentu, jsou jen dukazem tve hlouposti.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 7 Čen 2013 22:02
Odpovědět 

tix0575 - chapu, ze dikud ti velitel neseridi radar, a neda jasny popis jak mas kontrolovat prodej alkoholu, jsi bezraden.

petrpetr
Člen
# Zasláno: 7 Čen 2013 23:34
Odpovědět 

PV bože bože jak ty jsi se mohl narodit.

tix0575
Člen
# Zasláno: 8 Čen 2013 08:02
Odpovědět 

PV: o moji bezradnost se neboj, ale pochlub se svým názorem na kontrolu alkoholu. Jak si to představuješ?? Samozřejmě, že ke kontrole alkoholu se může přidat i kontrola na drog ;)

e policeman
Člen
# Zasláno: 8 Čen 2013 14:07
Odpovědět 

PetrVesely
Jak jsem již psal.Léčit.Pořád melete dokola jak kolovrátek to svoje.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 8 Čen 2013 20:46
Odpovědět 

tix0575 - kontrola prodeje alkoholu se bezne provadi, to by jsi mel vedet.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 8 Čen 2013 20:53
Odpovědět 

e policeman - chapu ze te to popuzuje zvlast v situaci kdy nejsi schopen reagovat. Proto pri zasahu nedebatujes a posilas do spravniho vid :D

tix0575
Člen
# Zasláno: 8 Čen 2013 23:36
Odpovědět 

PV: jen se rozepiš a mysli si, že to nevím :D Jak ta běžná kontrola tedy vypadá??

e policeman
Člen
# Zasláno: 9 Čen 2013 07:09
Odpovědět 

PetrVesely
Mně to nepopuzuje, mně je Vás jen líto...

petrpetr
Člen
# Zasláno: 9 Čen 2013 20:43
Odpovědět 

PV jak a podle čeho povádí MP kontrolu na alkohol když děláš 20 let pro IZS teda u osob mladšíh 18let.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 10 Čen 2013 09:13
Odpovědět 

Ale voni to sou suprsledovači :-)

http://zpravy.idnes.cz/trojice-vytrzniku-v-sokolov e-zapalila-auto-na-parkovisti-pnz-/krimi.aspx?c=A1 30529_122418_vary-zpravy_slv

petrpetr
Člen
# Zasláno: 10 Čen 2013 09:42
Odpovědět 

Tak tady není co dodat, operátor kamer těžce selhal. Leč bohužel zase je to nastrážníky a leckde u pultu sení jednooký invalida.

e policeman
Člen
# Zasláno: 10 Čen 2013 15:18
Odpovědět 

petrpetr
Souhlasím, tohle je "průser" a lhostejno, kdo u kamer seděl.Lidem je fuk jestli to byl strážník nebo OP.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 11 Čen 2013 08:24
Odpovědět 

volkswagen - hele, ty porad jen popichujes a uz do minula by jsi mel vedet, ze ten za kamerama ma sledovata a ne zasahovat. Tak sledoval. Zakoukal se no. Treba si zavzpominal na to jak na Sazave delali s klukama od STB taborak, opekaly burty...

Proste hlavne nezasahovat. Teda pokud nejde o nezaplacene parkovani, nebo 63 km/h v obci, hele tam zadny slitovani i kdyz by mel vybehnout od kamer. Vis ze sef chce carky a tak je proto potreba udelat maximum. Stejne co tady, nejaky vehrostci, chytis to a pak se s tim budes zabejvat celej den a noc a stejne pokutu nevyrazis, zadna carka, zadna pochvala.

No treba tohle je jina situace:

U nas v Jihlave se diky stavebnim upravam jednoho z domu uzavrel jeden pruh silnice vyjezdu z namesti urceny pro vyjezd z nej. Po te silnici tam vjedes ale uz nesmis tim rduhym pruhem zpet, Musis projet tudy, kde je zase roky zakaz vjezdu.
Nainstalovala se dopravni znacka, a co se delo dal? ANO! Hned kluci vod MP kousek za znackou, schovany v postrani ulicce vybirali pokuty... Je na bliti z nich. Presunuli se z te silnice kde je na namesti zakaz vjezdu, tam to nelelo ted smysl, ale na novem miste kde odbocilo prno ridicu protoze tam roky jezdi, projet se to normalne dalo, tam byly zne. A pan velitel mel radost!

Jen premyslim, co se tem chlapumpak honi v hlave, kdyz jdou z prace, zda si fakt rikaji: to jsem dnes byl dobrej 50 pokut, a nebo si rikaji, kurva zase sem pokutoval 50 lidi, uplne za hovadinu ale co mam delat musim uzivit rodinu, jsou horsi veci, devky se taky nerady nechaj soustat ale prachy sou prachy...

petrpetr
Člen
# Zasláno: 11 Čen 2013 09:25
Odpovědět 

PV odpovíš mi podle čeho mádělat MPkontroluna alkohol,,,,Děkuji.

Víš kolik lidí v dnešní době chodí do práce jen a jen pro peníze. Dneska je těžké se uživit jakkoliv. Aona se ta MP za dvacet let taky hodně změnila. Příjmací testy máš stejné jakou PČR, takže už tam taky nejsou jen samá tupáhovada ale i vzdělaní lidé.A v dnešní době je lepší mít jistou práci a každý měsíc na účtu 25 čistá ruka, než se někde dřít a čekat na zaplacení. Podnikám v dopravě 11 let. Věř že se nenadřu, bohužel ceny jsou tak dole že si rád za to co je, na peníze čekáš i 3 měsíce a to si ještě rád že ti zaplatí. Tak proč nejítv dnešní době k MP. Ve Zlíně ted brali 4, přihlásilo se jich 120. Takže zájem o tu práci asi je že.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 11 Čen 2013 09:35
Odpovědět 

Jojo, taktéž mi vytanulo na mysli, jak někde šmírovali kamerovým systémem lidi oknem a nedošlo jim, jelitům, že se to dává na net :-)

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 11 Čen 2013 18:45
Odpovědět 

petrpetr - otazka ale neznela zda se hlasi k MP dost lidi, ale: Jen premyslim, co se tem chlapumpak honi v hlave, kdyz jdou z prace, zda si fakt rikaji: to jsem dnes byl dobrej 50 pokut, a nebo si rikaji, kurva zase sem pokutoval 50 lidi, uplne za hovadinu ale co mam delat musim uzivit rodinu, jsou horsi veci, devky se taky nerady nechaj soustat ale prachy sou prachy...

Jo a veta: Příjmací testy máš stejné jakou PČR, takže už tam taky nejsou jen samá tupáhovada ale i vzdělaní lidé. POBAVILA, zvlaste to uprimne slovo JEN

petrpetr
Člen
# Zasláno: 11 Čen 2013 20:55
Odpovědět 

No ono tak před deseti lety tam byl jeden jak druhý, ale za posledních deset let se to hodně změnilo. Věřím tomu že to druhé co píšeš, leč bohužel kdo dnes dělá co ho baví dvacet pr.lidí ???

tix0575
Člen
# Zasláno: 12 Čen 2013 07:33
Odpovědět 

PV: když jdu z práce, tak se mi hlavou honí to co budu dělat doma a ne to co jsem dělal v práci :D Ani v noci se mi nezdají hrůzostrašné sny, že jsem měřil rychlost a kolik řidičů ji překročilo :P Prostě a jednoduše, v práci dělám to co je potřeba, aby OBYVATELÉ MĚSTA se cítili bezpečně a doma si dělám to co chci :D

e policeman
Člen
# Zasláno: 12 Čen 2013 17:03
Odpovědět 

tix0575
Nevysvetluj nekomu, kdo chapat nechce.Ale jinak souhlas.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je čtyři děleno čtyři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás online community software miniBB™ © 2001-2018, Strážníci