miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / MP Ústí nad Labem - zabavování kárek
Autor Zpráva
pan_x
Člen
# Zasláno: 17 Čec 2013 00:17 - Změnil/a: pan_x
Odpovědět 

MP Ústí nad Labem zabavuje kárky sběračům železa:
novinový článek
TV reportáž

Situace vypadá tak, že strážníci MP Ústí nad Labem zabaví nejen šrot, ale i kárku, na níž sběrač veze šrot, jehož původ není s to doložit. Ale současně ani strážníci nemohou říci, že šrot je kradený a že jej ukradnul ten konkrétní člověk, jenž jej veze na kárce do sběrny. Kárku po roce prodají sami strážníci ve sběrně. Děje se skutečně tak, jak to vykreslila média či je to jinak? A jestliže je tomu vskutku takto, mohl by mi některý ze zdejších strážníků objasnit, na základě čeho takto strážníci konají?

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 17 Čec 2013 08:50
Odpovědět 

http://www.diskuteri.eu/tema/10618 - zde jsem nasel myslim rozumny komentar k danemu problemu:

Captain Obvious 11. 7. 2013 20:55
A co zabavovat také obsluhu kárky?

----------------------------------------------

ALE to by se nekdo musel obtezovat a namisto nasazovani boticek si dat praci a zlodeje chytit pri cinu nebo prokazat ze zelezo je kradene.

V opacnem pripade bych si rad vychutnal straznicka, kterej by mi vzal karku a zelezny sber bez jakehokoli podkladu ci dukazu... to by se chlapec nestacil divit.

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je osm děleno čtyři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás easy forum software miniBB™ © 2001-2018, Strážníci