miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / Měření rychlosti.
Autor Zpráva
hern
Člen
# Zasláno: 27 Říj 2008 16:24
Odpovědět 

Má ještě nějaký kašpárek problém s měřením rychlosti městskou policií ?

Kdo to nepochopí, tak by se měl jít brzy léčit:

http://tn.nova.cz/zpravy/krimi/seriovy-najemny-zab ijak-ze-slovenska-dopaden-v-praze.html

straznikMP
Člen
# Zasláno: 27 Říj 2008 19:52
Odpovědět 

Krásný....To je jedna z věcí pro kterou mám rád práci u MP.

antimp
Člen
# Zasláno: 24 Pro 2008 16:36
Odpovědět 

Tak už máte od ježíška batohy na přenášení značek upozorňujících na měření rychlosti obecními zřízenci? Nebo je snad budete vozit na vozejku?

straznikMP
Člen
# Zasláno: 24 Pro 2008 20:16
Odpovědět 

antimp : ty jseš korunovanej ... . Nemáme a ještě dlouho mít nebudeme. Ale zato máme roční odměny a pěkný :) :) :)

antimp
Člen
# Zasláno: 24 Pro 2008 23:05
Odpovědět 

Od 1.1.2009 budeš nosit dopravní značky v pazourách. Pokud umíš číst, tak si přečti znění zákona a v té souvislosti i prováděcí vyhlášky a pak třeba si to nech vysvětlit od znalejších. A to, že máš roční odměny, má znamenat co? Že budeš rozdávat na charitu nebo že konečně doplatíš HomeCreditu půjčku? Nebo co jiného to má znamenat?

straznikMP
Člen
# Zasláno: 24 Pro 2008 23:22
Odpovědět 

No tak co já vím, tak u nás se nebude na truc měřit vůbec a chtějí to tak udělat i jinde (aby se poznalo, že je nás potřeba) a pak se uvidí co na to vláda... A ty odměny - to jenom aby jsi měl co závidět ty troubo..... Já ty značky unesu, když bude potřeba u tebe, by to bylo asi o dost složitější. Ty máš tak nízký IQ, že ani nevíš co to ruce jsou....

antimp
Člen
# Zasláno: 25 Pro 2008 08:10
Odpovědět 

Závidí jen nízkointeligent na úrovni obecního zřízence. Můj příjem dostatečně převyšuje sociála na úrovni obecního poskoka.. A že nebudeš měřit rychlost? Alespoň budou čistější ulice od psích exkrementů - takže si vyfasuj novou lopatu a smeták a od 1.1.2009 utíkej ještě intenzivněji uklízet ulice.

PANTER
Člen
# Zasláno: 25 Pro 2008 11:21
Odpovědět 

~CENSORED~

Zde byl brak.

krisotek
Člen
# Zasláno: 25 Pro 2008 20:59
Odpovědět 

Jenom taková zpráva na úvod. Ministerstvo vnitra připravuje úplně nový zákon o obecní policii. A budete se všichni divit a to mi věřte, jelikož obecní a městská policie bude zasahovat do našich životů stále více. Tam , kde již působí bude přebírat stále větší agendu a pravomoce od státní policie. Státní policie ve městech a v obcích bude působit pouze v oblasti cizinecké a pohraniční, dopravní ( pouze velké nehody) služby. Jinak veškerý veřejný pořádek a bezpečnost silničního provozu na území obce a měst bude zajišťovat obecní a městská policie nebo-li strážníci. Státní policie se bude zabývat pouze trestnými činy. Takže veškeré přestupky budou řešit strážníci. Již od Nového roku bude u PČR 14 krajských správ, ruší se okresní ředitelství, jinak si přečtěte zákon o PČR , který platí od 1.1.2009. Tento zákon byl dlouhodobě připravován. Tak jak jsem uvedl již v úvodu nyní je připravován zákon o obecní policii.

PANTER
Člen
# Zasláno: 26 Pro 2008 14:44
Odpovědět 

No nad zapomenutým písmenkem se rozhodně pozastavovat nebudu, nepíši ani úřední záznam a ani slohovou práci, či dopis na ministerstvo. Je pravdou, že strážníkem jsem, předtím jsem byl profi vojákem a byl jsem i na misi UNPROFOR v bývalé Jugoslávii. Říkám to jen proto, aby ÍQVÁK - primitiv, posbíral další argumenty k napadání. Takže abych sdělil svůj názor všeobecně. Je pravdou, že i mezi námi MP, stejně jako u PČR, jsou jedinci tupí neinteligentní a arogantní, je to úplně stejné jako všude, ale zcela určitě má 99% policajtů více rozumu, než již zmíněný chudák. Bohužel to, co tu předvádí mnohokrát zmíněný schízák, je jasným důkazem, že má z nás strach a snaží se proti nám poštvat co nejvíce lidí. Jeho počínání je z medicinského hlediska nazváno manodepresivní paranoidní schizofrenie. Řadím ho mezi ty hovada, kteráí jsou tak silná, že večer cestou z hospody dokážou přeprat popelnici, ba dokonce i mají tolik síly, že dokážou ukopnout i zrcátka na autech a přitom křičet jako o život. Jinak abych se vrátil ke vzkazu pro mne, ano skoro všechny hovínka jsem posbíral, zůstalo jenom jedno velké hovno, ale největší na světě a to jsi ty "antimp". Stejně tady kritizuješ jen proto, že jsi nebyl přijat k MP, nebo jsi jen ubohý bývalý měšťák, kterýho vyhodili protože jsi byl ta debilní menšina. Jinak namísto kritiky by jsi mohl hodit do placu pár inteligentních rad, jak bychom měli postupovat při zákrocích a řešení různých situací v souladu se zákonem. Zrušení MP nedocílíš, tak nám vysvětli jak máme pracovat. Já jsem konkrétně velitelem okrsku a mám 8 lidí, tak mi poraď jak je mám řídit, protože jsem velitel jen proto, že nic neumím a jsem ze všech ten nejhloupější. Tak nic, vykecal jsem se po svém a jdu zase psát slušné inteligentní dokumenty.

antimp
Člen
# Zasláno: 26 Pro 2008 16:06 - Změnil/a: antimp
Odpovědět 

Pokud individuum se slovníkem a neinteligencí obecního zřízence a bývalé jednoduché zelené gumy PANTER řídí skupinu lidí, tak je to opravdu přesný obraz toho lidského odpadu, který je přijat do tohoto spolku darmožroutů. Je ale kladné, že toto o sobě víš a jsi to ochoten i napsat - "protože jsem velitel jen proto, že nic neumím a jsem ze všech ten nejhloupější".
btw. Tvoje diagnóza je stejně zmatená, jako tvoje slintání. Když už chceš psát cizí slova, tak raději používej Ctrl+C a následně Ctrl+V - snad to po pořádném nácviku zvládneš i ty a pak si nech od někoho znalého vysvětlit, co jsi vlastně vytvořil.
"Inteligentní dokument" od tebe? - toto hodnotím jako nejveselejší historku za poslední měsíc
Teď k tématu vlákna - už máš připravený vozík na rozvážení značek po 1.1.2009?

PANTER
Člen
# Zasláno: 27 Pro 2008 13:48
Odpovědět 

antimp
Hmm, přesně to jsem od tebe očekával. Není důležité jak jsem napsal cizí slovo, ale to, že jsi to správně pochopil a vidím, ža fakt pochopil. Bylo mi zcela jasné, že se od tebe normální věty nedočkám. Jsi naladěný jen na napadání, možná by stálo za to, abys nám tu konečně vysvětlil, proč se nás tak strašně bojíš, nebo co ti kdo z nás tak strašného udělal, možná to tu někde je, ale nechce se mi pročítat celé fórum. A z toho, co jsi napsal o penězích je jasné, že pokud máš tak strašnou jistotu, že máš vyšší příjem než kdokoliv z nás "obecních zřízenců", tak jsi buď zloděj, nebo tunelář. Tak a teď se ukaž, oprosti se od tupých výrazů a napiš něco rozumného. Prozatím jsem si nic, co by dokazovalo tvojí normální inteligenci, nepřečetl. No a co se toho vozíku na značky týče, tak přeci i inteligent jako ty chápe, že rychlost většinou měří hlídka s vozidlem, do kterého se značka jistě vejde a mimo to, zcela jistě bude umístěna trvale na začátku obce. Pokud by to náhodou nebylo tak, že jsi zloděj, nebo tunelář (o čemž pochybuji), tak tě přeci to měření nemusí trápit, ale neupadej na duchu, jednou si na nějaké ojeté vozidlo vyděláš i ty.
Jinak tady na tom fóru se jasně ukazuje, že vězeňská služba to zase nemá pod kontrolou, když ty mukl "antimp" má v base přístup k počítači a internetu.

antimp
Člen
# Zasláno: 27 Pro 2008 22:31 - Změnil/a: antimp
Odpovědět 

Milá obecní zřízenče PANTER, nech si od těch, co mají větší IQ než tvých cca 70 bodů, vysvětlit, co to je značka pevná a co to je značka přenosná. Sice ti to bude asi trvat déle, než to pochopíš, ale snad se to do 1.1.2009 podaří. Pak tě moc rád uvidím, jak budeš neexistující dopravní značku umisťovat tak, aby splňovala veškeré požadavky dané zákony a prováděcími vyhláškami. Snaž se, obecní zřízenče.
btw. Pokud ti stačí obecní žebračenka, tak si ve své jednoduchosti s ní vystač. Mnoho lidí má podstatně větší příjmy než obecní zřízenec, který si myslí, že 25-30K je něco světoborného. Za tyto peníze dělají znalí vysokoškoláci při studiu brigády

PANTER
Člen
# Zasláno: 28 Pro 2008 11:22
Odpovědět 

antimp
Opět jsem se nedočkal inteligentní odpovědi, co jsem taky čekal. Jinak moje IQ je 117 a tvoje? No nic, tady už nic kloudného nevymyslíme dokud novela nebude v platnosti.

antimp
Člen
# Zasláno: 28 Pro 2008 13:07
Odpovědět 

No, milej jednoduchej obecní zřízenče, pokud bude vše postupovat tak, jak se to jeví, tak od 1.1.2009 si budeš maximálně tak měřit se sobě rovnými obecními poskoky svoji ostudu na veřejných záchodcích.

PANTER
Člen
# Zasláno: 28 Pro 2008 15:08
Odpovědět 

Chci se zeptat zůčastněných profesionálů. Jaké máte tolerance pro měření rychlosti? U nás na severu stavíme na padesátce auta která překročí až 70 + 2 povinná tolerance pro radar, ale i tak je spousta řidičů, kteří překračují i toto.

antimp
Člen
# Zasláno: 28 Pro 2008 16:03
Odpovědět 

Milej obecní zřízenče PANTER, ty snad věříš tomu, že nějaký schválený silniční měřič rychlosti v ČR má toleranci 2km/h?

~CENSORED~

straznikMP
Člen
# Zasláno: 28 Pro 2008 18:46
Odpovědět 

U nás na východě Čech se staví na padesátce až za 66 Km/h.

e policeman
Člen
# Zasláno: 29 Pro 2008 07:11
Odpovědět 

straznikMP
U nás 63 km/h (i to je,myslím,královské)

straznikMP
Člen
# Zasláno: 29 Pro 2008 09:51
Odpovědět 

No tak to jsem si říkal taky, když jsem to zjistil.... Takže u nás tě rozhodně za 55 nikdo nezastaví, jak se různě píše 51 hned za cedulí....

PANTER
Člen
# Zasláno: 29 Pro 2008 10:42
Odpovědět 

Takže se mi potvrzuje, že z naší strany žádná, stále omílaná buzerace se nekoná.

straznikMP
Člen
# Zasláno: 29 Pro 2008 12:46
Odpovědět 

Já bych za to sice ruku do ohně nedal, ale myslím si, že tak u 90% MP to takhle je...

usama
Člen
# Zasláno: 29 Pro 2008 18:59
Odpovědět 

Co vím, tak skoro všude mají nastaveno +10km/h. V Praze zcela jistě... jo a ty slyvné úsekové měření jsou nastaveny na +10km/h 100%. Vím to
1) dělal jsem tam
2) Blažek o tom zcela veřejně opakovaně mluví na přednáškách, diskusích a v tisku.

niaz8085
Člen
# Zasláno: 7 Led 2020 09:07
Odpovědět 

تبلیغات رایگان
تبادل لینک خودکار
فروش vst
تبلیغات رایگان تلگرام
آگهی رایگان ایستگاه
خرید آپارتمان استانبول
تجهیزات پزشکی
فروش مواد شیمیایی
خرید ضایعات آهن
تور ارزان

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je čtyři děleno dva?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás community script miniBB™ © 2001-2021, Strážníci