miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / Kluci výborně.
Autor Zpráva
hern
Člen
# Zasláno: 31 Čec 2009 14:42
Odpovědět 

JJ, to se jim pěkně povedlo. Takový Pepek by utekl a nebo by se začal čertit, proč strážník nemá na hlavě čepici ze šachovnicí :)))

http://www.novinky.cz/krimi/175199-primo-na-ulici- odrodili-prazsti-straznici-holcicku.html

Apropo - myslím si, že vzhledem k rozmanitosti povolání strážníků, nebezpečí atd. jsou jejich platy dost malé. Cca. 25 000 kč se mě zdá opravdu směšné a byl bych pro přidat podstatně víc. Toť můj názor.

wocn
Člen
# Zasláno: 31 Čec 2009 16:32
Odpovědět 

V Praze se asi "blýská" na lepší časy, pomalu aby se začalo říkat, že kdo nezmazal aspoň jednoho pražského drožkáře a neodrodil nějaké to miminko, nebo se nepodílel při poskytování první pomoci, tak se nemůže nazývat pražským strážníkem:)).

honzahonza
Člen
# Zasláno: 16 Srp 2009 16:12
Odpovědět 

Jo jo v Brne se taky blizka na lepsi casy, dokonce na casy primo suprove. To takhle koukate na hlavni zpravodajsou relaci a poslouchate prispevek na tema "VELKA CENA" a mluvci brnenske mestske policie vyleze na obrazovku, vsem zdurazni jak je akce suprove zajistena a konci vetou:

"do akce byli dokonce nasazeni i 3 !!!! straznici se znalosti cizich jazyku" ...konec prispevku... SLOVY CELKEM TRI straznici se ...svete div se...umi dokonce s pritomnymi morotkari i domluvit...........

Neni to uzasne?.......a ja si myslel ze to nezvladne ani jeden. Timto se jim omlouvam, mel sem o nich zbytecne spatne mineni.

e policeman
Člen
# Zasláno: 17 Srp 2009 16:02
Odpovědět 

honzahonza
A kde je psano,ze policajti museji umet cizi rec?Byl jsem na dovolene v Maďarsku, v Chorvatsku a SVETE DIV SE i v Nemecku.A jakpakto, ze policajti neumeji cesky?!Ano, vlastne cestina neni svetovy jazyk.... Nicmene ja osobne se, vcelku obstojne domluvim nemecky.Ale priznavam, skolu na to nemam.Jsem snad mene policajt nebo snad méněcenný člověk?Vzpamatuj se "honzohonzo".
Hezký den

niaz8085
Člen
# Zasláno: 7 Led 2020 08:53
Odpovědět 

تبلیغات رایگان
تبادل لینک خودکار
فروش vst
تبلیغات رایگان تلگرام
آگهی رایگان ایستگاه
خرید آپارتمان استانبول
تجهیزات پزشکی
فروش مواد شیمیایی
خرید ضایعات آهن
تور ارزان

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je nula krát jedna?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás bulletin board script miniBB™ © 2001-2021, Strážníci