miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stalo se Vám / TEST PRO PRISLUSNIKY PCR ale i straznici MP se mohou pokusit...
Autor Zpráva
PetrVesely
Člen
# Zasláno: 24 Led 2010 16:38
Odpovědět 

Tak kluci, jak jste kdo dopadl ? A vysledky zapisujte poradne, vitez dostava vyhlidkovou jizdu po meste s nasazenou cepici !

petrpetr
Člen
# Zasláno: 24 Led 2010 21:06
Odpovědět 

Ty jsi vážně hlupáček.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 25 Led 2010 07:12
Odpovědět 

petrpetr - ze by frustrace z toho, ze jsi testem neprosel ? :D

e policeman
Člen
# Zasláno: 26 Led 2010 19:24
Odpovědět 

PetrVesely
Když jsem tuto blbost viděl poprvé celkem jsem se pobavil.Nevadí mi ani policejní vtipy.Ale už je to staré.Takže nic :-(
Máte tam něco lepšího,prosím?

miluna
Člen
# Zasláno: 26 Led 2010 22:01
Odpovědět 

blbý je že vtipy na policajty neexistujou, všechno je pravda

e policeman
Člen
# Zasláno: 26 Led 2010 22:34
Odpovědět 

miluna
Taky názor...
Co jiného od Vás taky čekat,že? :-)

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 26 Led 2010 23:44
Odpovědět 

e policeman - mozna by stalo za zamysleni, proc maji o vas lide takove mineni. Co myslite, cim to muze byt ?

e policeman
Člen
# Zasláno: 27 Led 2010 00:56
Odpovědět 

PetrVesely
Protože i "mezi námi" se,bohužel,vyskytují takoví,kteří dělají "ostudu".Stejně jako v každém jiném oboru lidské činnosti,nemyslíte? :-)

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 27 Led 2010 06:52
Odpovědět 

e policeman - zvlastni, ze prave ve vasem povolani, je to v mnozstvi vetsim, nez malem :)

miluna
Člen
# Zasláno: 27 Led 2010 21:34
Odpovědět 

takoví fiškuntálové třeba umístili ceduli o měření na začátek obce Dubí - Pozorka, ... no a cedule konec měření jaksi chybí. To že je tam ten začátek trvale a nikdo nikde neměří je snad jasné. Mě je to fuk ale uvádím to jako příklad, proč lidi nemaj vopistolovanýzedníky rádi.

petrpetr
Člen
# Zasláno: 28 Led 2010 10:10
Odpovědět 

PV ono to množství je uplně stejné jako všude jinde víš. Policajta vidím každý den, a občas prudí. Programátora jsem nevidel v životě, teda tak , že bych na ulici poznal , že je programátor. Tak nevím , že šel kolem mě, a že je mezi nimi v množství větším než malém hajz....lů co vytvářejí a pouští do pc viry. To ale člověk s tvou zaměřeností proti polici asinepochopí že. Ty jsi musel dostat pořádnej flastr že se tak angažuješ proti nim.

e policeman
Člen
# Zasláno: 28 Led 2010 10:30
Odpovědět 

PetrVesely
A to jste zjistil kde, to množství,pane?Cucáte z prstu?

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 28 Led 2010 12:51
Odpovědět 

petrpetr - ja mam policii rad a mam ji v ucte !!! Mam ve velke ucte cely IZS. Ale abychom si rozumeli, rozhodne do toho nezapadaji 'kluci s radarem' nebo ochranci beeeejdnicky s presvedcenim, ze hlidanim zakazu pomahaji lidem ...

To je totiz rozdil.

e policeman
Člen
# Zasláno: 28 Led 2010 20:08
Odpovědět 

PetrVesely
Jaky je rozdil mezi kluky s radarem,kteri maji odznak na leve strane prsou a mezi nami,kteri jej maji na strane prave?Nejak nechapu.Jak jsem jiz psal,jste zaujaty a zrejme nevite o cem pisete.A nebo proste zijete nekde,kde MP funguje jinak nez u nas...
Tady totiz je uplne jedno,jestli problemy resi MP nebo PCR.A myslete si o tom co chcete,to je Vase právo.Ale je to proste tak.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 3 Úno 2010 13:43
Odpovědět 

e policeman - aha, tak pomaleji a jeste jednou:

ja mam policii rad (ať obecní, městskou, nebo PČR) a mam ji v ucte !!! Mam ve velke ucte cely IZS (ZZS+HZS+policii). Ale abychom si rozumeli, rozhodne do toho nezapadaji 'kluci s radarem' nebo ochranci beeeejdnicky s presvedcenim, ze hlidanim zakazu pomahaji lidem ... (kluci jak z PČR tak obecní či městské policie)

Už si rozumíme ?

e policeman
Člen
# Zasláno: 5 Úno 2010 12:38
Odpovědět 

PetrVesely
Forma Vašeho vyjadřování je celkem v pořádku.Nicméně občas si odporujete,když zároveň píšete,že máte policii v úctě.

"e policeman - zvlastni, ze prave ve vasem povolani, je to v mnozstvi vetsim, nez malem :)" - viz.26.1.2010 A nebude to tím,že jsem jakxi více na očích než např.programátoři?(nic osobního)

tix0575
Člen
# Zasláno: 6 Úno 2010 10:16
Odpovědět 

e policeman: abych pravdu řekl, já bych zase měl výhrady k programátorům! Od 1.1.2010 čipijeme psy a k tomu jsme pořídili i SW. To by jeden neřekl, jaké zhovadilosti dokážou vývojáři programu vymyslet jen aby to bylo líbivé, nikoliv účelné!! To co by zvládl s přehledem tabulkový program "za hubičku" tak se pochlapili a udělali program s ikonami a mnoha záložkami, kde se ztácíš jak v bludišti ...cena 5 000 Kč na PC!

Admin
Administrátor
# Zasláno: 6 Úno 2010 11:31
Odpovědět 

tix0575: jestli problém nebude v obsluze a (ne)používáním logiky.

tix0575
Člen
# Zasláno: 6 Úno 2010 13:18
Odpovědět 

admin: ano...asi něco jako vypínání PC tlačítkem START :DDD

e policeman
Člen
# Zasláno: 6 Úno 2010 15:39
Odpovědět 

tix0575
Já proti vývojářům čehokoli nic nemám.Ale i mezi nimi určitě bude nemálo blbů.

tix0575
Člen
# Zasláno: 6 Úno 2010 21:34
Odpovědět 

e policeman: v podstatě já taky ne, protože všude se najde nějaký trotl co si hraje na chytráka. Nedělám si iluze, že zrovna u MP nabo PČR by to mělo být nějak jinak..o tom vím své :( Jen se mi líbí, že každý vidí chyby u jiných a ne u sebe... (jurčitě si přečtu odpověď, že já nejsem jiný :DDD )

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 6 Úno 2010 22:53
Odpovědět 

tix0575 - no za 5000,- na jedno PC koupit na stanici ctecku cipu, za to by mel jit nekdo sedet :)

e policeman - upet rikam, zajdete si v civilu nekam do hospody nebo do fronty pred obecni samosku a poslechnete si normalni lidi...

tix0575
Člen
# Zasláno: 7 Úno 2010 17:44
Odpovědět 

PV: jestli nám ji seženeš levněji, tak tuhle klidně prodáme :DD za 5000 byl program, čtečka stojí cca 10 000 Kč

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 7 Úno 2010 19:07
Odpovědět 

tix0575 - pochopil jsem ze za 5000 byl program... Ctecky nedodavam, ale soft bychom jiste napsali...

tix0575
Člen
# Zasláno: 7 Úno 2010 22:05
Odpovědět 

PV: však o tom jsem psal výše, že ten program není adekvátní ceně a je zbytečně moc složitý a nepřehledný...ale admin to svadl na můj chabý rozum :DD

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2010 09:56
Odpovědět 

tix0575 - bohuzel musim potvrdit, ze mnohdy, pokud nejsou v software jen dve tlacitka - zelene start a cervene stop tak nekteri uzivatele jej povazuji za slozity...

Ono zastavovaci terc je neco podobneho a vetsinou s tim nemaji problem ani policiste ani straznici :D

tix0575
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2010 14:07
Odpovědět 

PV: ano, tak to může být...někdo nepozná zákaz vjezdu, jiný nepozná tlačítko stop :DDD V jednoduchosti je krása :pp

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2010 17:12
Odpovědět 

tix0575 - kdo nepozna zakaz vjezdu ?

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je jedna plus nula?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás chat forum software miniBB™ © 2001-2021, Strážníci