miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stalo se Vám / Co se může stát, když Městská Policie Praha zastaví dědka s kozou .
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
PetrVesely
Člen
# Zasláno: 5 Úno 2010 12:09
Odpovědět 

http://jdem.cz/du995

Vynikajici, krasny clanek o tom, jak MP pracuje, na zavaznych pripadech a se zapalem :)

e policeman
Člen
# Zasláno: 5 Úno 2010 12:28
Odpovědět 

PetrVesely
Ano v tomto konkrétním případě(je-li pravda)se MP moc nevyznamenala!Smutné a zároveň k bl*tí.Od takových "kolegů" se distancuji.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 5 Úno 2010 15:44
Odpovědět 

e policeman - ano, a opet klasika :) kratky interval na semaforu - vybudovana pasticka a Simír s kolegou zasahuji, aby prestupek byl vyresen... Uz se tesim, az sem pribehne petrpetr a dalsi obhajovat :) ze prestupek je prestupek a tedy se vyresit musi :D

Jo klucííí a prave proto jste v očích verejnosti jen kasparci s botickama....

e policeman
Člen
# Zasláno: 5 Úno 2010 16:19
Odpovědět 

PetrVesely
Vy jste ta "veřejnost"?Nebo,podle Vás,kolik % veřejnosti se k MP staví takto?
P.S. Ne že by na tom nějak záleželo...

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 5 Úno 2010 16:21
Odpovědět 

e policeman - ja rozhidne ta verejnost nejsem, jsem 1 / 10 000 000 z verejnosti, ale az nekdy nebudete v uniforme, zeptejte se nekdy v nejake hospode chlapu...

e policeman
Člen
# Zasláno: 5 Úno 2010 16:26
Odpovědět 

PetrVesely
Nemám problém s tím v hospodě pokecat.Někdo nás má vcelku v oblibě,někdo je tak napůl a někdo je proti.Ten poměr nejsm schopen přesně určit,ale nepřipadá mi to nikterak katastrofální.Ale mohu udělat někdy anketu,jestli chcete.Akorát nevím,zda vzorek veřejnosti vybraný v hospodě je zrovna ideální.Ale vlastně proč ne, v hospě a u holiče se člověk leccos dozví.
:-)

e policeman
Člen
# Zasláno: 5 Úno 2010 16:27
Odpovědět 

Mně se to líbí.A Vám?
http://www.denik.cz/z_domova/obrazem-liberecni-str aznici-lyzuji-v-pracovni-dobe.html

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 5 Úno 2010 17:33
Odpovědět 

Nevim, mne jakmile jsem tu zpravu precetl napadlo uhned tohle: http://jdem.cz/dvcu6 :)
No co, alespon si straznici zablbnou na snehu...

e policeman - no pokud budete delat anketu mezi znamymi v hosdpode, tak asi nebude zase az tak objektivni... To da rozum. Chce to v civilu, nekde kde vas neznaji, sednout si do hospody a nadhodit, ze zase MP uspesne vyresila nekolik pripadu spatneho parkovani nasazenim boticek, a uspesne chytla radu piratu silnic tesne za ceduli obce...
No ale to ze jste u MP nerikejte, to rikam dopredu...

e policeman
Člen
# Zasláno: 5 Úno 2010 17:55
Odpovědět 

PetrVesely
Ach jo.Myslite si,že znám všechny pivaře co u nás jsou?Do hospody chodím na pivo samosebou v civilu a rozhodně nanadhazuju nic o botách,protože je téměř nepoužíváme(píšu to poněkolikáté!).
"...MP uspesne vyresila nekolik pripadu spatneho parkovani nasazenim boticek, a uspesne chytla radu piratu silnic tesne za ceduli obce... "
Nesmysl, těsně za cedulí neměříme.Nebo co je podle Vás "těsně" a co už ne?A boty-opakuji,že je téměř nepoužíváme!
A že jsem u MP klidně v hospodě řeknu,nestydím se za to.Dostanu přes hubu?Tak to leda od nějakého blba nebo někoho,kdo je třeba i právem naštvaný,ale já nemohu za měšťáka někde z Horní Dolní co mu ublížil,nebo jo?
Dejte už pokoj s tím sýčkováním.Přijeďte do Rožnova,zajdem na pivo,pokecáme.Třeba zjistíte, že zdaleka ne všichni měšťáci jsou "sebranka".

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 5 Úno 2010 20:09
Odpovědět 

e policeman - copka se bavime jen o vas, bavime se o MP obecne. Znovu opakuji, az budete nekde v civilu, mezi normalnimi lidmi, tak se pokuste nadhodit hovor, jak je ta MP fajn, ze uz stihla tolik boticek a tolik neukaznenych ridicu co jeli v obci zavratnych 55 km/h...

Kdyz to nebude zrovna hospoda nejakejch snadno se vytocicich chlapu, tak vas mozna ani nevyhodej oknem a dozvite se co si o vas lidi skutecne mysli...

e policeman
Člen
# Zasláno: 6 Úno 2010 07:38
Odpovědět 

PetrVesely
Vyhoděj oknem... Lehce se nedám,pane.Ale k tématu.Nemohu mluvit za MP jako celek.K botám se už nevyjadřuju.Rychlost 55km/h nepostihujeme.Radar nastaven 62km/h a více,co byste chtěl víc?

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 6 Úno 2010 07:45
Odpovědět 

e policeman - chapu ze se nedas, ale mohl by ses dozvedet co si o MP lide mysli.

Dodam ze vubec neni zajimeve na kolik mate nastaveny radar, ale kde merite. Vreim, ze mi napises ze u skoly a na prechodech...

e policeman
Člen
# Zasláno: 6 Úno 2010 07:50
Odpovědět 

PetrVesely
Podívejte se sám kde měříme.

http://www.mproznov.cz/usekyradaru.html

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 6 Úno 2010 07:58
Odpovědět 

e policeman a ty stranky delal nejakej radoven MP a nebo pan velitel ? Vzdyt se na to neda koukat. Ale prohledu si to. Diky.

e policeman - ''Mimo tuto skutečnost použití antiradaru zároveň zakazuje zákon o provozu na pozemních komunikacích. Znění zákona 361/2000 ..... nikdo nesmí používat technické prostředky a zařízení, které znemožňují nebo ovlivňují funkci technických prostředků používaných při dohledu na bezpečnost provozu na pozemních komunikacích (dále jen "antiradar").'' vyrid ale panu veliteli, ze antiradary NEznemožňují a NEovlivňují funkci technických ....

:)

e policeman - no pekny to mate, vsude prechod, nebo kdyz uz ne prechod tak alespon autobusova zastavka...

Koukam ze treba http://www.mproznov.cz/poruseni/4.JPG ten to pekne ohrozil, vsude plno lidi, neprehledny usek an do toho davu najel celych 71 km v hodine ! Pirat ! Doufam, ze dostal alespon 3000 pokutu :D

e policeman
Člen
# Zasláno: 6 Úno 2010 08:57
Odpovědět 

PetrVesely
.." celych 71 km v hodine ! Pirat !"..
Dostal přesně tolik kolik stanoví zákon,pane.Počítal jsem s podobnou reakcí,co jiného od Vás čekat?Konkrétně v tomto úseku se během provozu Valašského muzea pohybuje několik tisíc lidí.Přechod vede od hlavní pokladny ke vstupu do muzea,které je na druhé straně.Ano zrovna tenhle překročil rychlost "jen" o 21km/h a jak naschvál v den,kdy mělo muzeum zavřeno... :-) Má jezdit pomaleji

antimp
Člen
# Zasláno: 6 Úno 2010 12:03 - Změnil/a: antimp
Odpovědět 

Milej obecní drne, dotyčný nepřekročil rychlost o 21km/h, ale maximálně o 18km/h, protože veškeré měřící zařízení schválené k použití v ČR mají do 100km/h toleranci 3km/h a nad 100km/h je tolerance 3% z naměřené rychlosti a výrobce či prodejce tuto toleranci nenastavuje do zařízení. Takže tady jste pořádně přestřelili a jen jste přesně potvrdili pravidlo, že jste banda kreténů a darmožroutů. A z té fotografie jasně vyplývá ještě druhý aspekt, ale ten ty jako obecný poskok nemáš šanci pochopit. Jen ti naznačím - materiální znak přestupku

petrpetr
Člen
# Zasláno: 6 Úno 2010 13:58
Odpovědět 

Záleží kolik mu dali pokutu pokud litřánek tak je vše v pořádku pokud 2.500 tak asi néé, a napsal jen co mu ukázal radar.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 6 Úno 2010 14:27
Odpovědět 

e policeman - ''Konkrétně v tomto úseku se během provozu Valašského muzea pohybuje několik tisíc lidí'' - vsak jak rikam, je to na te fotografii videt kolik lidi tam ohrozuje. PUSTO A PRAZDNO VSUDE KOLEM ! Jak jen jste smesni ! Ano mozna pro provozu muzea tam lide jsou a to bych vas pochvalil, kdyz by na te fotce bylo plno lidi a vy jste tam nekoho kdo jede 71 km/h zmeril a dal nmu radnou pokutu, ale vas straznicky mozek nechape rozdilnost situace a to, ze TED TAM NENI ANI NOHA ! Proto tam jste s radarem a proto merite. Az tam ti lide budou, nebudete merit, vite kde budete ? Budete davat listecky za spatne parkovani, protoze tam bude problem zaparkovat, kdyz tam je tolik lidi a to uz normalni ridici zase pojedou opatrne, protoze uvidi, ze tam hrozi nebezpeci...

A PRESNE O TOM TO JE.

petrpetr
Člen
# Zasláno: 6 Úno 2010 15:12
Odpovědět 

Ono asi jed na 50 71 je uplně normální žejo. At tam lidi jsou nebo ne máš jezdit 50,

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 6 Úno 2010 15:29
Odpovědět 

petrpetr - presne takhle mysli policajt a vubec jsi nepochopil, o com to cele je.

e policeman
Člen
# Zasláno: 6 Úno 2010 15:38
Odpovědět 

antimp
Pane,mne může urazit toliko inteligent a zároveň člověk slušný,nikoly takový duševní mrzák a sprosťák jako Vy, drne...

PetrVesely
Např.dnes je v muzeu Masopust.Od rána n eděláme nic jiného než turistům bůhvíodkud dokola ukazujeme,kdeže jsou ještě volná místa k parkování.BTW pokutu ani"lísteček" jsem dnes nedal.Nevíte co melete.Přijeďte a pak můžete soudit.

antimp
Člen
# Zasláno: 6 Úno 2010 16:17
Odpovědět 

Tak se Dostal přesně tolik kolik stanoví zákon,pane.Počítal jsem s podobnou reakcí,co jiného od Vás čekat?Konkrétně v tomto úseku se během provozu Valašského muzea pohybuje několik tisíc lidí.Přechod vede od hlavní pokladny ke vstupu do muzea,které je na druhé straně.Ano zrovna tenhle překročil rychlost "jen" o 21km/h a jak naschvál v den,kdy mělo muzeum zavřeno... :-) Má jezdit pomaleji
Tak jak byl tedy řešen tento případ? Pochlub se a uveď to přesně. Nebo snad chceš, abych začal pátrat po tom postiženém a ten vám tam za mojí pomoci ve spolupráci s KÚ udělá pořádek?

~CENSORED~

e policeman
Člen
# Zasláno: 6 Úno 2010 16:47
Odpovědět 

antimp
Jak říkám.Jste sprostý primitiv,nic víc.Pátrej a bádej po čem chceč,bade :-)

antimp
Člen
# Zasláno: 6 Úno 2010 17:21
Odpovědět 

Copak obecní strážníku? Začaly se ti lepit půlky k sobě? No, asi se opravdu budu muset podívat na ty vaše slavné buzerační praktiky.

~CENSORED~

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 6 Úno 2010 22:42
Odpovědět 

e policeman - vsak jsem to rikal, ze az bude na te silnici skutecne nekdo, tak rychlost mertit nebudete. Jo kdyz tam nikdo neni siroko daleko, neni nikde zadne nebezpeci, tak na toho kdo jel 71 km/h to si doslapnete...

e policeman - nejak jsi prestal reagovat, ze by ti konecne doslo to o cem se mluvi, a zacal si se v koutku stydet ?

e policeman
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2010 09:57
Odpovědět 

PetrVesely
Naopak, nestydim se.Nemám za co.Já žádné prasárny nedělám a za nějaké strážníky bůhvíodkud opravdu nemůžu.To sorry.Nebaví mně jak pořád dokolečka ometáte stejné věci.Zřejmě ty,které Vám vězí jako trn v oku,protože jste,dá se předpokládat, za ně zaplatil.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2010 10:00
Odpovědět 

e policeman - psal jste, ze v danem useku merite, protoze tam jsou spousty lidi kdyz je muzeum v provozu. Ale z obrazku je patrne ze merite, jak jsem rikal , kdyz tam nikdo neni siroko daleko, neni nikde zadne nebezpeci. Tak na toho kdo jel 71 km/h to si doslapnete...

To snad popirate :)

e policeman - jo a k te platbe, nejvic jsem diky MP zaplatil 200 Kc, kdyz mne 'vyfotila' jak stojim v zakazu stani a po predlozeni dukazu , kdy bylo vyfoceni me auto zezadu s mou SPZ aniz by bylo videt kde stoji, to byla castka ktera byla nabodnuta z druhe strany pote co jsem se obvineni a pozadovane pokute 2000,- vysmal... Urednik na magistratu na ty 'ignoranty mestacky' nadavala jako spacek, pry od nich ta dokumentace vubec za nic nestoji, a jak ma podle toho pak nekdo neco resit... Souhlasil jsem s nim :)

e policeman
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2010 12:34
Odpovědět 

PetrVesely
K tomu nic nenamítám.Máte pravdu.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2010 18:24
Odpovědět 

e policeman - diky alespon za to, ze to uznate a taky jsem psal, ze az tam bude skutecne nebezpeci, a bude tam chodit spousta lidi, tak se budete starat o parkovani a ten laser nechate byt... A bylo to tak take ze ?

Nebylo by LIDEM BLIZ udelat to tak ze kdyz jede nekdo 71 na rovnem useku, kde neni ani zivacka tak nechat laser laserem, ale hovado ktere jede 71 kdyz tam bude kolem plno lidi tak osolit ? Predstavte si ze to by lide jiste ocenili ale tim ze merite na prehlednem usehu bez lidi, tim zase spadnete mezi pastickare a botickare.... a jeste se tim pochlubite na svem webu...

e policeman
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2010 19:28
Odpovědět 

PetrVesely
Ja nic nenamítám k tomuto : "jo a k te platbe, nejvic jsem diky MP zaplatil 200 Kc, kdyz mne 'vyfotila' jak stojim v zakazu stani a po predlozeni dukazu , kdy bylo vyfoceni me auto zezadu s mou SPZ aniz by bylo videt kde stoji, to byla castka ktera byla nabodnuta z druhe strany pote co jsem se obvineni a pozadovane pokute 2000,- vysmal... Urednik na magistratu na ty 'ignoranty mestacky' nadavala jako spacek, pry od nich ta dokumentace vubec za nic nestoji, a jak ma podle toho pak nekdo neco resit... Souhlasil jsem s nim :)"

K tomu snimku: Je stary cca.3 roky.Od té doby se leccos změnilo-i u nás.Dále na webu máme info o úsecích,kde se měřívá umístěno dávno před tím, než musely být nějaké přiblblé cedule o měření.A nakonec prohlašuji, že mi vůbec nebude vadit, když nám zákonodárci měření "vezmou".Naopak.

Zopakuji zde ,a tím ukončím: "Nestydim se.Nemám za co.Já žádné prasárny nedělám a za nějaké strážníky bůhvíodkud opravdu nemůžu."

Mějte se

. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je tři děleno jedna?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás light forum script miniBB™ © 2001-2021, Strážníci