miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stalo se Vám / Mněstská policie zasahuje
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
PetrVesely
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2010 17:25
Odpovědět 

http://jdem.cz/egb58 - jojo ,kluci jedni, vy to vedete...

antimp
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2010 14:23 - Změnil/a: antimp
Odpovědět 

Další ze řady obecnách hovad. Hlavně, že 11 let byl "bezproblémový". Holt psychotesty a k téhle sebrance kreténů udělá zjevně každý
http://aktualne.centrum.cz/zpravy/krimi/clanek.pht ml?id=667387

petrpetr
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2010 15:47
Odpovědět 

No je to hajzl jak. . . . , holt gemblerství dokáže z člověka udělat ledaco.
No ony ty psychotesty jsou stejné jako u PČR, a mezi náma skoro nikde jinde se nedělají, tudíž ty testy s tím asi nemají nic společného že.

e policeman
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2010 16:56
Odpovědět 

Každý, kdo bere rukojmí je u mne šmejd největšího kalibru!
K tomu není co dodat.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2010 22:15
Odpovědět 

e policeman - jeden z vas...

tix0575
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2010 07:25
Odpovědět 

PV: a jinde na světě se to nestává? ani v jiných oborech? co např naši politici :P exekutoři, soudci? Jak to tihle kluci vedou? To ti nevadí?? :D Jak píše e policeman .. je to šmejd a zasluhuje potrestat jako každý jiný co překračuje zákon!

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2010 13:21
Odpovědět 

tix0575 - kolik politiku za poslednnich 100 let si bralo rukojmi ?

e policeman
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2010 15:56
Odpovědět 

PetrVesely
"..jeden z vas....."
Tak to jsi přestřelil.Byl to jeden z nás, dokud neudělal tuhle sviňárnu.Važ slova.

antimp
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2010 16:03
Odpovědět 

Obecní darmošlap jako obecní darmošlap. Stejná verbež

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2010 16:42
Odpovědět 

e policeman - byl to jeden z vas, jeste v momente, kdy ji delal...

e policeman
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2010 19:26
Odpovědět 

Jen zopakuji: "Každý, kdo bere rukojmí je u mne šmejd největšího kalibru!"
Nehledě na to, zda se jedná o strážníka, programátora, uklízečku nebo doktora.Je to hnus.
PetrVesely
To, že v době loupeží byl členem MP z něj nedělá "jednoho z nás".Pro mne prostě přestal být jedním z nás, když se rozhodl loupit, tečka.

antimp
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2010 20:18
Odpovědět 

11 let to bylo obecní hovado stejné jako stovky dalších obecních darmošlapů.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2010 20:42
Odpovědět 

e policeman - přesná definice je: v době loupeží byl jeden z Vás.

Alespon je videt, jak přesná kriteria pro prijetí do MP jsou...

e policeman
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2010 20:55
Odpovědět 

PetrVesely
Nevím jak jsou kritéria "přesná" ale souhlasím, že by mohla být přísnější.Obdobné platí i pro PČR, neb kriteria jsou obdobná.
A opět se zopakuji, s malou úpravou, neb tak to vidím já - neber mi právo na názor:
"To, že v době loupeží byl členem MP z něj nedělá "jednoho z nás".Pro mne prostě přestal být policajtem, když se rozhodl loupit, tečka."
pozn: Pomalu se z tebe stává druhý "antimp"

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2010 21:01
Odpovědět 

e policeman - ve tvych oci kazdy antimp, kdyz nesouhlasi s tim co MP dela a nebo ji kritizuje...

e policeman
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2010 21:07
Odpovědět 

PetrVesely
.."ve tvych oci kazdy antimp, kdyz nesouhlasi s tim co MP dela a nebo ji kritizuje..." NEPRAVDA
Kritika mi nevadí.Vadí mi nepodložená tvrzení a předsudky.Toť celé.Nepsal jsem, že jsi jako ON, ale že se z tebe podobné individuum stává...

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 6 Kvě 2010 04:54
Odpovědět 

e policeman - ktera nepodlozena tvrzeni tady pisi ? Muzes byt konkretni, nebo to je jen tve nepodlozene tvrzeni ? :)

Citizen X
Člen
# Zasláno: 6 Kvě 2010 16:30
Odpovědět 

Dlouho jsem na tomhle webu nebyl a vidím, že všechno je při starém - individuální a samozřejmě zavrženíhodné selhání jednotlivce (ke kterému dochází prakticky ve všech sociálních skupinách) se hned háže na všechny ostatní strážníky. A všemu vévodí keyboardový onanista a silák Antimp.
Moc se divím strážníkům, že sem píšou a snaží se něco vysvětlovat, protože tady to nemá cenu.
Tak adieu.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 6 Kvě 2010 21:53
Odpovědět 

Citizen X - muzes mi rict, kde hazel nekdo selhani toho straznika na vsechny ?

Bylo tady napsano:

1/ byl jednim z vas, kdyz pachal trestnou cinnost
2/ je videt, jak přesná kriteria pro prijetí do MP jsou...

Co s toho chces poprit ? nedelej ze sebe hlupaka... Takoveto reci co pises placaji duchodci v cekarne u doktora. Bud konkretni + argumenty, nabo radeji...

petrpetr
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2010 12:59
Odpovědět 

citizen X jo hochu s PV se nedobereš konce nemáš argumenty. Několikrát jsem se MP zastal a už jsem jeden z nich. No ono dle mě je to jen závist za to ho... co MP dělá brátn 30 čistého ani se nedivým, že jsou někteří nasraní.

PV vřadě měst má MP větší požadavky než PČR, tudíž nevím co máš proti nějakým kriterium., jaké jsou kriteria aby jsi se stal hackerem.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2010 15:18
Odpovědět 

petrpetr - 'No ono dle mě je to jen závist za to ho... co MP dělá brátn 30 čistého ani se nedivým, že jsou někteří nasraní.' - HE HE tak ted si se ukazal :)

Ver, ze straznikum rozhodne nezavidim. Ale pobavil jsi mne to jo :)

petrpetr
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2010 15:31
Odpovědět 

PV No výš jak ty se musíš na 30 nadřít, a oni v klidu postojí někde za značkou a mají to.
A co jsem se ti jako ukázal.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2010 23:11
Odpovědět 

petrpetr - nestalo by mne to za to, 30 k prave proto, jakou maji straznici prestiz diky tomu stani za znackou... nekdo ma predstav si i nehajou hrdost.

A ja se diky Bohu na 30 k moc nenadru, jako majitel firmy pouze vykoristuji :D

e policeman
Člen
# Zasláno: 9 Kvě 2010 09:26
Odpovědět 

PetrVesely
Vyhledal jsem znova onu statistiku, kterou jsem tu již dříve dal.Tak tedy opakuji:
Rok 2009 , Rožnov p/R - přepo=čítáno na %
Zjištěné přestupky projednané pokutou 65% , domluvou 27%, oznámeno 7%
Dále,měření 15%, ostatní přestupky v dopravě 57%, VP 11% a pak ten zbytek...(krádeže apod.)

Myslím,že poměr měření / ostatní máme více než solidní.Ano, jsme malé město a rozhodně nejsme Jihlava :-) Rožnov má cca.18.000 obyvatel.V létě téměř 2x tolik - turisté.Zajímavé je i použití Vámi tolik zmiňované "boty".Jak jsem několikrát psal a Vy jste nebral v potaz, v roce 2009 byl TPZOV použit celkem 8x, tzn. že průměrně na směnu to vychází cca.0,05 případu použití boty na smněnu,počítám-li 14 směn za měsíc x12, to je 168 směn za rok na jednoho strážníka.

Z váýše uvedeného jasně vyplývá, že pořád jen měříme a dáváme "boty"
:-))

P.S. Připusť konečně, že to není pravda, alespoň ne 100%

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 9 Kvě 2010 15:30
Odpovědět 

e policeman - no, tomuhle se rika, nabehnout si na vidle.

Nevim co asi cekas, ze ti na takovouto statistiku napisi. Pocitej se mnou:

15 + 57 = 72% Tedy 72% casu a prostredku venujete cemu ? Ano, nereni a buzerovani ridicu, tedy pardon 'prestupkum v doprave'. Jiste chapes, ze termin 'davat boticky' je samozrejme obecny a vyjadruje presne to co jsi napsal, tedy buzeraci ridicu, to ze fyzicky bot davate malo, muze mit snadne vysvetleni, mate jich malo, jste lini je nasazovat a proto resite jen papirkem za steracem, nebo vase situace mistni ma jinou pasticku na ridice, ze se boty nevyplati vyndavat a podobne. Ale to je lhostejne.

Tebou dolozeny fakt ze 72% % casu a prostredku venujete buzeraci ridicu, je neoddiskutovatelny a rozhodne zapada do celorepublikoveho prumeru. nebo se mu alespon blizi.

Zajimave pro dalsi debatu by jiste bylo rozklicovat hodnotu: 'ostatní přestupky v dopravě' at vime o cem se bavime a verim ze prijdeme presne na to, proc nepouzivate boty a potom hodnout tech zbyvajicich 17% 'ostatnich' co ve tvem vyctu schazi.

Ale aby jsi nerekl, ze jsem nekorektni, jedno musim verejne prohlasit. Neni pravda ze 'jen merite a davate boticky' uznavam, vy jen merite nebo buzerujete ridice v 72% sve prace - GRATULUJI !

e policeman
Člen
# Zasláno: 10 Kvě 2010 21:21
Odpovědět 

PetrVesely
Přesně tohle jsem čekal :-)
Nezklamal jsi mne.Já pro změnu GRATULUJI tobě!

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 10 Kvě 2010 22:00
Odpovědět 

e policeman - no vzdyt ta statistika je jasna, nemohl jsi cekat nic jineho.
Ted jestli o tom chces dal diskutovat vazne, dodej podrobnosti o : 'ostatní přestupky v dopravě' a 'pak ten zbytek...' hlavne 'ostatní přestupky v dopravě' mne zajimaji.

e policeman
Člen
# Zasláno: 10 Kvě 2010 22:24
Odpovědět 

PetrVesely
Nečekal jsem přesně tohle, proto, že statistika je taková nebo maková.Nýbrž proto, že ty jsi takový jaký jsi.To je celé :-)
A ne, nechci dále diskutovat, neb to postrádá smyslu.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 11 Kvě 2010 05:51
Odpovědět 

e policeman - smyslu postrada pouze to, ze tady das takovouhle statistiku, a pak se divis. Pak, kdyz chci diskutovat o tom, co znamena 'ostatní přestupky v dopravě' - treba skutecne neco zavazneho, tak 'o tom nechces debatovat'.

Uprimne, co jsi cekal ??? !!! Placas tady jak delate jine veci nez boty a mereni a 72% casu venujete buzeraci ridicu.

Uprimne by mne zajimalo, jak si straznik v hlave oduvodni to, ze 72% jeho cinnosti jsou ridici a pritom chce slyset ze v podstate ty ridice vlastne ani nedelaji :D

e policeman
Člen
# Zasláno: 11 Kvě 2010 06:52
Odpovědět 

PetrVesely
.."smyslu postrada pouze to, ze tady das takovouhle statistiku, a pak se divis."..

Ale já se nedivím.Ve tvém případě opravdu ne!
:-)

. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je osm mínus pět?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás chat forum software miniBB™ © 2001-2021, Strážníci