miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Právní rozbory / Přenosné dopravní značky, vyhláška č. 30/§ 7 a její plnění.
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
PetrVesely
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2010 21:31
Odpovědět 

VÁŽENÍ DISKUTÉŘ, KOLEGOVÉ, STRÁŽNÍCI ....

Přicházím se složitou otázkou:
Které ze zobrazených dopravních značek, splňují kritéria, pro označení přenosná dopravní značka ?

Kdo odpoví správně, vyhrává jednoho bluďišťáka :)

znacky

http://jdem.cz/egwg4

Pro nápovědu ještě přidám znění vyhlášky:

(1) Svislé dopravní značky jsou

a) stálé dopravní značky, které jsou umístěny na sloupcích nebo konstrukcích pevně zabudovaných do terénu,

b) proměnné dopravní značky, které jsou zobrazeny na panelech,

c) přenosné dopravní značky, které jsou umístěny na červenobíle pruhovaných sloupcích nebo stojanech, které nejsou pevně zabudované do terénu, nebo na vozidle.

Pojal jsem to zertovnou formou, ale vazne by mne zajimal vas nazor.

Muze nekdo odpovedet na polozenou otazku ? Diky.

Kliknutim na obrazek, nebo odkaz dostanete daleko vetsi fotku, kde jsou jednotlive pripady zretelne. Diky.

antimp
Člen
# Zasláno: 7 Dub 2010 12:23
Odpovědět 

Pro hodně obecních darmošlapů je správně a) b) i c) a budou se s tebou hádat až do krve, což při jejich inteligenci a občas svalu místo mozku může opravdu znamenat až do té krve

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 7 Dub 2010 13:24
Odpovědět 

antimp: jojo, to mas pravdu, proto bych rad odpoved hlavne od mistnich strazniku, ale jak se zda, ti odpoved nemaji...

Koukam, ze straznici radeji mlci, a to je vzdycky reci :) hehe....

e policeman
Člen
# Zasláno: 9 Dub 2010 06:34
Odpovědět 

PetrVesely
My používáme variantu D.
Je to správně ?
:-))

A měříváme oba směry, protože máme "cedule" celkem 4, tedy pro oba směry začátek i konec měření.Ale to jen pro zajímavost.

antimp
Člen
# Zasláno: 9 Dub 2010 07:57
Odpovědět 

A kolik křižovatek je v měřeném úseku, obecní poskoku?

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 9 Dub 2010 10:31
Odpovědět 

e policeman - jojo, D je fajn. Verim, ze si je pred merenim i privezete a po mereni odvezete...

petrpetr
Člen
# Zasláno: 9 Dub 2010 11:35
Odpovědět 

A co meleš křižovatky. Tuto dopravní značku žádná neruší.

Vlastně podle určitých právních výkladů ruší. No on si to každý právník vykládá po svém. tak se moc omlouvám, že jsem vám opět poslal vodu do mlýna.

antimp
Člen
# Zasláno: 9 Dub 2010 13:59
Odpovědět 

Tady jde ještě o trochu jiný aspekt, ale to už bych po obecním darmošlapovi chtěl moc.

e policeman
Člen
# Zasláno: 9 Dub 2010 14:33
Odpovědět 

PetrVesely
Samozřejmě, že je dovážíme a odvážíme.Máme ve služebním voze poměrně velký kufr a ani ty podstavce nejsou tak těžké pro statného horala z "vesničky střediskové"
:-)
Hezký den

petrpetr
Člen
# Zasláno: 9 Dub 2010 15:13
Odpovědět 

ještě , že to třeba nechceš po mě. No a tak mě tedy pouč o jaký aspekt.

antimp
Člen
# Zasláno: 9 Dub 2010 15:38
Odpovědět 

Stejně bys to nepochopil.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 9 Dub 2010 15:42
Odpovědět 

e policeman - tak to ma byt. Presne takto to bylo mysleno, kdyz se ten zakon schvaloval. Co takhle zacit sirit osvetu mezi ostatni, hlavne mezi takove, jako jsou treba v Jihlave :)

petrpetr
Člen
# Zasláno: 9 Dub 2010 16:51
Odpovědět 

no hlavně že ty v tom máš jasno.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 9 Dub 2010 17:50
Odpovědět 

petrpetr - bylo by asi dobre vzdy napsat, na koho reagujes. byva to standardem...

petrpetr
Člen
# Zasláno: 9 Dub 2010 18:12
Odpovědět 

Hluboce se omlouvám , nějak jsem zabrán do jiných chatů. bylo to pro antiidiota.

e policeman
Člen
# Zasláno: 10 Dub 2010 10:28
Odpovědět 

PetrVesely
Omlouvám se, ale šířit osvětu v Jihlavě nebudu.Na to neám čas ani chuť.Co mohu, pokud do J zase někdy zavítám, kolegům říci, že to dělají špatně.Otázkou zůstává, zda to bude k něčemu.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 10 Dub 2010 11:18
Odpovědět 

e policeman - skvele, to bude fajn. Zatim ziji v domeni, ze to delaji dobre :)

e policeman
Člen
# Zasláno: 10 Dub 2010 11:55
Odpovědět 

PetrVesely
Pokud žiješ v Jihlavě a MP něco dělá špatně, obuj se do toho a něco dělej.Tady na webu toho moc neuděláš.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 10 Dub 2010 13:00
Odpovědět 

e policeman - Treba jako transparenty nebo debata v mistnim tisku ?

e policeman
Člen
# Zasláno: 10 Dub 2010 16:35
Odpovědět 

PetrVesely
To já nevím.Poraď si.
Petice?Stížnost?Občanské judo?

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 11 Dub 2010 05:41
Odpovědět 

e policeman - zacnu radeji u sebe, a pripravim se na moznost, ze bych tam byl zmeren o par km/h vic. Znacky jsou rozmistene celkem rozumne, v mistech kde se prirozene ma jezdit opatrne. Takze urcitou preventivni ulohu plni. A pokud MP bavi merit takovym zpusobem, je ve vysledku je jeji prace a mereni nepouzitelna k nejakemu postihu, tak ja ji to vyvracet nebudu. Daleko radeji budu sirit osvetu u ridicu, nez u MP.

e policeman
Člen
# Zasláno: 11 Dub 2010 14:08
Odpovědět 

PetrVesely
Do pojmu "šířit osvětu" spadají i rady, jak se vyhnout postihu, když budě někdo změřen?Pak tedy prospěšná činnost, pravdu....!

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 11 Dub 2010 17:44
Odpovědět 

e policeman - A co cekas ? Jen blizkym vysvetluji zakon a to snad neni nic spatneho. j ena MP aby zakon dodrzela nebo ne ?

tix0575
Člen
# Zasláno: 11 Dub 2010 19:00
Odpovědět 

PV: podle toho jak tu někdy vysvětluješ zákon,tak ty lidi co se tím budou řídit, docela lituji :DDD

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 11 Dub 2010 19:38
Odpovědět 

tix0575 - TAKOVYHLE RECICKY TI JDOU,ale aby jsi se vyjadril k uvedenym fotkam a tomu jak MP umistila znacky, na to evidentne nemas koule... :)

e policeman
Člen
# Zasláno: 11 Dub 2010 19:53
Odpovědět 

PetrVesely
.."jena MP aby zakon dodrzela nebo ne ?"
A občan zákon dodržovat nemusí?Odkdy?!

tix0575
Člen
# Zasláno: 11 Dub 2010 22:27
Odpovědět 

PV: nemusím se vyjadřovat ke každé hovadině :P i malé dítě pozná rozdíl mezi přenosnou věcí a pevně zabudovanou...tady není o čem diskutovat

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 12 Dub 2010 05:53
Odpovědět 

e policeman - samozrejme ze obcan zakony dodrzovat musi. Ale pokud ho chce MP za nedodrzeni pokutovat, musi nejdrive zacit s tim dodrzovanim u sebe .

tix0575 - no v Jihlave na MP nepoznaji :)

tix0575
Člen
# Zasláno: 12 Dub 2010 11:48
Odpovědět 

PV: ale to je jejich boj a ne můj :PP my to máme podle zákona ;))

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 12 Dub 2010 13:22
Odpovědět 

tix0575 - vsak jsem vas za to taky chvalil ne ?

. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je čtyři krát jedna?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás online community software miniBB™ © 2001-2021, Strážníci