miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Právní rozbory / Téma: Policie ČR (MP) - mají všechny vozy videozáznam?
Autor Zpráva
PetrVesely
Člen
# Zasláno: 12 Zář 2011 21:27
Odpovědět 

Dnes se mi stala taková věc. Jedu a za mnou houkačka. Zastavím a policista že prý doklady a že jako jaká značka byla při vyjíždění na parkovište.

Moje veškeré odpovědi byly:

- zde jsou doklady...
- odmítám v této věci vypovídat
- odmítám vypovídat
- odmítám vypovídat
- skutečně odmítám vypovídat
- jsem zadržen? pokud ne, mohu pokračovat v jízdě?
- odmítám vypovídat a cokoli podepisovat
- odmítám vypovídat
- odmítám vypovídat
- prosím o předání na správní řízení
- ano skutečně odmítám vypovídat
- odmítám vypovídat a cokoli podepisovat
- odmítám vypovídat

Poté jsem obdržel zpět doklady a slyšel jen: JEĎTE, a příště nejezděte jako dobytek!

Jednalo se samozřejmě o zabukovanou hlídku, sledující ''nebezpečnou stopku'' při výjezdu z parkoviště. Patrně jsem byl nečekaně tvrdohlavou ovcí, díky které najednou začala mizet představa rychle nasbírat od ovcí body nutné k navýšení výplaty dotyčných policistů a čas trávený psaním papírů byl asi pro policisty vysoce neefektivně vynaloženou investicí oproti možnosti zastavit několik jiných zato poslušných ovcí...

Napadlo mne ale později, zda má dnes již každé vozidlo PČR a nebo MP (OP) palubní kameru na zdokumentování toho co právě zašití příslušníci sledují? Pokud bych onen přestupek skutečně spáchal (o čemž nejsem doteď přesvědčen) a byl zdokumentován palubní kamerou, mohl by toto (nezastavení na stopce) policista řešit domluvou a propuštěním viníka bez pokuty???

Děkuji za informaci.

PS: Jak by to pokračovalo v případě bez kamery, kdy bych já stál na správním s tvrzením že jsem zastavil a proti mne dva policisté s tvrzením že jsem nezastavil to je asi na delší povídání, ale pokud máte někdo zkušenosti z reálu i v takovéto situaci, velmi je uvítám.

Dik.

petrpetr
Člen
# Zasláno: 14 Zář 2011 19:22
Odpovědět 

kameru mají jen některé MP a u PČR dopravka a PMJ, jinak ne, Domluvu ti klidně dát mohli, a u správního by věřil dvěma policajtom než tobě, ale to záleží na člověku ve správním.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 17 Zář 2011 06:43
Odpovědět 

petrpetr - chapu. Proc tedy vubec vylejzaj ze sluzebny? Postaci, kdyz budou dva vytahnout z registru pat SPZ a nahlasit ze nezastavili na stopce ne?
V jakym svete to zijem...

e policeman
Člen
# Zasláno: 17 Zář 2011 18:07
Odpovědět 

PetrVesely
A proč by to dělali?

tix0575
Člen
# Zasláno: 17 Zář 2011 20:03
Odpovědět 

žijeme ve světě Petrů Veselých, kde lež je běžný prvek života a podvod nutnost :(

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 19 Zář 2011 05:31
Odpovědět 

tix0575 - A z ceho jsi usoudil ze muj svet je lez a podvod, ubozacku?

e policeman - a proc by nekdo meril rychlost na rovnem useku pred znackou konec obce a pak vybiral pokuty?

petrpetr
Člen
# Zasláno: 19 Zář 2011 09:41
Odpovědět 

PV bože bože, to snad není pravda co ty dokážeš vyplodit. Jojovšichni budou sedět v kanclu a lustrovat a posílat a pak chodit ke správnímu. Ty nejsi normální.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 20 Zář 2011 05:37
Odpovědět 

petrpetr - ''Jojovšichni budou sedět v kanclu a lustrovat a posílat a pak chodit ke správnímu.'' - to je najednou kecu a kolik procent to uz ted bezne dela?

petrpetr
Člen
# Zasláno: 20 Zář 2011 08:15
Odpovědět 

No já se domnívám,že to co ty píšeš tak asi nikdo, jelikož je každý přístup do evidence dohledatelný.A pročbyy takovou hloupost někdo dělal, to může napadnout jen tebe.

e policeman
Člen
# Zasláno: 20 Zář 2011 10:51
Odpovědět 

PetrVesely
Měření na rovném úseku před značkou konec obce je možná hovadina, ale není to totéž jako si vymyslet přestupek a ten oznámit!Pokud mezi to dáváš rovnítko, tak jsi fakt "kabrňák". :-))

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je dvanáct děleno čtyři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás online community script miniBB™ © 2001-2021, Strážníci