miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Stalo se Vám / Auto s botičkou odtaženo
Autor Zpráva
Karfik
Člen
# Zasláno: 28 Pro 2012 18:44
Odpovědět 

Dobrý den vážení "přátelé" MP.
27.11.2012 Z důvodu poruchy motoru bylo auto odstaveno v místech, kde sice není parkování povoleno, ale z důvodu nedostatku místa zde auta běžně parkují a MP to toleruje. Na auto MP dali botičku. Po cca měsíci bylo auto odtaženo. Když jsem volal na MP kvůli zjištění důvodu odtažení, bylo mi sděleno, že pokud se nikdo do 30 dnů neozve, auto je odtaženo. Stojí na odstavném parkovišti MPS Kladno. Na jejich netu jsem se dozvěděl:
Zajišťujeme také odtah vozidel na žádost Městské policie, která se stará o průjezdnost městských komunikací. Městská policie také vede evidenci odtažených vozidel. Vozidla se odvážejí na odstavné parkoviště, spravované společností Městský podnik služeb Kladno, spol. s r.o., Smečenská 381. Dispečink pro výdej odtažených vozidel funguje PO – NE: 700 – 2100 hod. V nočních hodinách výdej vozidel pouze za asistence Městské policie.

Dá se s tím něco dělat? Nejsem majitel auta, mám ho půjčené.
Díky a hezký zbytek Vánoc a hezký Nový rok.

Karfik
Člen
# Zasláno: 28 Pro 2012 23:55
Odpovědět 

MPS znamená Městký podnik služeb, nemá to s MP nic společného.

tix0575
Člen
# Zasláno: 29 Pro 2012 12:13
Odpovědět 

samozřejmě, že se s tím dá něco dělat ... dostavit se na místo, zaplatit poplatek za parkovné a odtah. Pochopitelně s patřičnými doklady, že jsi oprávněná osoba k nakládání s vozidlem

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je šest děleno tři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás PHP forum software miniBB™ © 2001-2020, Strážníci