reklama
Chcete zde mít reklamu? Kontaktujte nás!

spacer

Nápis STOP a maják v Třeboni


aneb nejenom strážníci v Praze mají jisté prohřešky vůči zákonům a vyhláškám.

Snažíme se monitorovat celý "trh" obecních policií a jelikož dodržování zákonů a vyhlášek není košer ani v Třeboni, posvítili jsme si na tamní vedení. Celé vše začalo využíváním nápisu STOP v rámci majákové lišty na střeše služebního vozidla, kdy si strážníci nejenom usnadňují práci při stavění vozidel, ale porušují i zákon. Další věcí je, že na služebním vozidle mají před světelnou rampou namontovaný maják, který není ani v ose vozidla.

Nyní již pojďme k tomuto konkrétnímu případu. Veškeré texty jsou chronologicky řazeny. Zelenou barvou je označena zpráva určená pro MP Třeboň, červenou barvou by byla případná odpověd:

Dne: 12.07.2007

Dobrý den,

obracím se na Vás s žádostí o vyjádření ve věci používání nápisu STOP na světelné rampě služebního vozidla strážníky MP Třeboň. Dále k podání bližších informací, týkající se bílého majáku (světelného zdroje), který není umístěn v ose vozidla. Jde mi konkrétně o zákonná ustanovení, na základě kterých MP Třeboň jedná ve mnou napsaných případech.

Děkuji za brzkou odpověď.

S pozdravem,

xyz

Příloha: fotografie vozidla MP Třeboň

Vozidlo MP Třeboň

Do dnešního dne (1.1.2009) jsme neobdrželi žádnou reakci. Nyní po změně zákona je již bezpředmětné dožadovat se odpovědi.

 
spacer
spacer