reklama
Nacházíte se ve staré neplatné sekci!

spacer
O webu

POZOR NACHÁZÍTE SE VE STARÉ SEKCI - od 1.1.2009 platí nový zákon o obecní policii a může se stát, že text níže již není aktuální. Pro aktuální texty přejděte prosím na hlavní web!

Tento web vznikl po několika letech marného úsilí, které spočívalo v apelování na hlavní představitele různých městských či obecních policií. Tito sami, ač na to byli a jsou stále upozorňování, omlouvají místy i nezákonné jednání svých lidí naprosto zcestnými argumenty (konkrétní případy se dočtete v rubrice Korespondence).

Snažíme se veškeré argumenty podat bez emocí, na racionální úrovni a podložené citacemi aktuálních zákonů. Nehrajeme si soudce, pouze předkládáme aktuální stav věci, závěr si musí udělat každý sám. Sami asi dobře víte, že strážníci, až na velmi světlé vyjímky, nepreferují lidský přístup k řešení přestupků, spíše preferují počet vybraných pokut. Toto jim můžeme mít za zlé pouze z části, protože jsou takto instruování svými nadřízenými. Máme potvrzenou informaci, že osobní ohodnocení (odměny) jsou v přímé závislosti na zadaném počtu vybraných pokut. Strážníci jsou tímto systémem motivování vybírat pokuty a neřešit to, proč je vůbec obecní policie jako celek zřízena.Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!
 
spacer
spacer